Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaMobilHTC alanlara güçlü bir akıllı telefonla geri dönüyor

HTC alanlara güçlü bir akıllı telefonla geri dönüyor

Bir devir şimdiki Vivo kadar güçlü olan HTC, üst orta sınıf bir telefon üzerinde çalışıyor. Bu hafta Bluetooth SIG otoritesi, aygıtı onayladı ve üç model numarası ortaya çıktı: 2QC9200, 2QC9100 ve 2QCB100. Bu model numaralarının tıpkı akıllı telefonun üç farklı ülke varyasyonuna ilişkin olduğu belirtiliyor ve bu aygıtın HTC U23 Pro olabileceği düşünülüyor. Geekbench benchmark platformunda görüntülenen HTC U23 Pro, HTC U20 5G’nin halefi olarak duyuruldu.

HTC U23 Pro, Qualcomm yonga setiyle güçlendirildi ve Geekbench listelemesi, dört CPU çekirdeğiyle 1,80 GHz, üç CPU çekirdeğiyle 2,36 GHz ve tek bir CPU çekirdeğiyle 2,40 GHz çalıştığını ortaya koydu. Snapdragon 7 Gen 1 yonga setiyle güçlendirilen aygıtta, Adreno 644 GPU’su da yer alıyor. Geekbench listelemesi ayrıyeten aygıtın 12 GB RAM ve Android 13 işletim sistemiyle çalıştığını gösteriyor. Tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerde sırasıyla 933 ve 2351 puan alan aygıt, HTC U23 Pro’nun epey güçlü bir telefon olacağını gösteriyor.

HTC alanlara güçlü bir akıllı telefonla geri dönüyor

HTC U23 Pro’nun başka özellikleri hakkında şimdi çok fazla bilgi yok, lakin muhtemelen aygıtta 120Hz AMOLED ekran, 256 GB’a kadar depolama, üst seviye kameralar ve süratli şarj dayanağı olan büyük bir pil üzere özellikler yer alacak. Bu özellikler, HTC U23 Pro‘nun yüksek performansı ve güçlü özellikleri sayesinde kullanıcılar için alımlı bir seçenek olacağı manasına geliyor.

HTC U23 Pro‘nun muhtemelen Haziran ayında Tayvan’da piyasaya sürüleceği düşünülüyor. HTC, son vakitlerde düşük bütçeli Wildfire markalı akıllı telefonlar piyasaya sürdü ve her yıl Desire serisi telefonlar da piyasaya sürüyor. HTC U23 Pro, bu serinin en güçlü telefonu olarak, HTC hayranları tarafından merakla bekleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar