Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaDonanımHuawei’nin merak uyandıran kulaklığı FreeBuds SE 2 tanıtıldı

Huawei’nin merak uyandıran kulaklığı FreeBuds SE 2 tanıtıldı

Huawei, kablosuz kulaklık teknolojisine yeni bir katkı yaptı ve FreeBuds SE 2‘yi piyasaya sürdü. Bu uygun fiyatlı kulak içi kulaklıklar, bir dizi etkileyici özelliği bir ortaya getirerek kullanıcılara eşsiz bir ses tecrübesi sunuyor. FreeBuds SE 2, geçen yıl Mayıs ayında piyasaya sürülen FreeBuds SE‘nin direkt devam modelidir.

FreeBuds SE 2, şık ve ergonomik bir yarı kulak içi dizayna sahip. Her bir kulaklık yalnızca 3.8g tartısında, bu da kesintisiz ve konforlu bir dinleme tecrübesi için ülküdür. Aygıt, Bluetooth 5.3 teknolojisiyle donatılmış ve dikkate bedel bir stabilite ve düşük gecikmeli bir irtibat sunar. Bu geliştirilmiş ilişki, minimal gecikme ve düşük güç tüketimi ile birlikte sürükleyici bir ses tecrübesi sağlar.

Huawei’nin merak uyandıran kulaklığı FreeBuds SE 2 tanıtıldı

Huawei aygıtlarıyla basitçe entegre olan kulaklıkların eşleştirilmesi son derece kolaydır. Şarj kutusunu açtığınızda kulaklıklar otomatik olarak eşleşme moduna geçer. Bir Huawei akıllı telefonla kulaklık yakınlaştığında, süratli ve meselesiz bir eşleştirme için bir pop-up bildirim oluşur.

Tek seferde 9 saat ve toplamda 40 saat çalma müddeti sunabilen FreeBuds SE 2, hareket halindeyken gücünüzün bitmemesini sağlar. Ek olarak, süratli şarj takviyesi sayesinde, 10 dakikalık bir şarj, 3 saatlik çalma müddeti sunar.

FreeBuds SE 2, Huawei’nin Smart Life uygulamasıyla entegre olarak kullanıcı tecrübesini daha da artırır. Bu uygulama aracılığıyla kullanıcılar, kulaklığın pil durumunu izleyebilir ve kulaklık dokunma komutlarını özelleştirebilirler. Huawei FreeBuds SE 2, şu anda Çin’deki kullanıcıların ön siparişine açık durumda ve yalnızca 179 yuan (yaklaşık 25 dolar) fiyat etiketine sahip.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar