Cuma, Ekim 7, 2022
Google search engine
Ana SayfaYazılımİddiaya göre PlayStation'ın bir sonraki büyük etkinliği Şubat 2022'de olacak

İddiaya göre PlayStation’ın bir sonraki büyük etkinliği Şubat 2022’de olacak

Ulaş Utku Bozdoğan: İddiaya göre PlayStation'ın bir sonraki büyük etkinliği Şubat 2022'de olacak 1

Bildiğiniz üzere oyun dünyasının en büyük markalarından birisi olan PlayStation, bir süredir fuarlara katılmayıp kendi etkinliklerini düzenliyor. State of Play isimli bu online etkinliklerde ise PlayStation’ın gelecekte çıkacak olan büyüklü küçüklü birçok oyununu görebiliyoruz. Geçtiğimiz saatlerde de yeni State of Play ile ilgili bir söylenti ortaya çıktı.

Şubatta Yeni State of Play

Özellikle Battlefield 2042 ile ilgili birçok bilgi sızdıran Tom Henderson, son dönemde bilgi sızdırma konusunda birçok kez gündeme gelen birisi. Geçtiğimiz saatlerde de kendisi Şubat 2022 tarihinde yeni bir State of Play olacağını ve etkinliğin büyük olma ihtimalinin yüksek olduğunu dile getirdi.

Bildiğiniz gibi State of Play’in birkaç farklı versiyonu bulunuyor. Bu etkinliğin ise birinci parti oyunlardan oluşma ihtimali bulunuyor. Yani God of War Ragnarok, Hrozion Forbidden West ve bunun gibi diğer büyük oyunları görebiliriz. 

Eğer etkinlik gerçekten de planlanıyorsa Horizon Forbidden West’in 18 Şubat’taki çıkışında önce düzenlenme ihtimali yüksek. Horizon’dan son bir fragman ve God of War’dan yeni bir fragman ve çıkış tarihi görme ihtimalimiz yüksek. Genel olarak 2022 yılı için özet niteliğinde bir etkinlik olabilir.

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar