Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaMobiliOS Telefon Kontağı Uygulaması Tüm Windows 11 Kullanıcılarına Sunuldu

iOS Telefon Kontağı Uygulaması Tüm Windows 11 Kullanıcılarına Sunuldu

Microsoft tarafından bundan birkaç hafta evvel iPhone akıllı telefonların Windows 11 tabanlı bilgisayarlarla eşleşmesine ve çeşitli fonksiyonları bilgisayarda yönetmeye imkan tanıyan Telefon Teması takviyesi kullanıma sunuldu.

Her zamanki üzere Microsoft, tüm kullanıcılar için meselesiz bir tecrübe sağlamak ve gözden kaçan yanılgıların yayılmasını önlemek maksadıyla kademeli bir yaklaşım benimsedi. Sonunda iOS için uzun vakittir beklenen Telefon Teması güncellemesi tüm Windows 11 kullanıcıları tarafından kullanılabilir durumda.

Apple’ın kısıtlayıcı siyasetleri nedeniyle iOS için Telefon Kontağı uygulaması, Android kullanıcılarının sahip olduklarıyla karşılaştırıldığında asgarî seviyede. Yapabileceklerimiz ortasında SMS yahut iMessage kullanarak davet yama yahut alma (FaceTime Audio dahil), bildirimleri görüntüleyebilme ve şahıslara kısa bildiri gönderme bulunuyor. Maalesef Telefon İrtibatı aracılığıyla Windows için iMessage’ın rastgele bir medya çeşidi, küme sohbeti, sesli ileti ve Apple’ın habercisinin öbür avantajlarını desteklemediğinin altını çizelim.

Microsoft Store‘dan en son uygulama sürümünü indirerek iPhone’unuzu Telefon Kontağı ile eşleştirebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar