Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaDonanımLogitech’in yeni masaüstü kamerası içerik üreticilerinin düşlerini süsleyecek

Logitech’in yeni masaüstü kamerası içerik üreticilerinin düşlerini süsleyecek

Logitech, vlog yapma tecrübesini bir üst düzeye taşımak gayesiyle “Logitech Reach” ismini verdiği yenilikçi bir kamera sistemini tanıttı. Günümüzün değişen dünyasında, uzaktan çalışma, online eğitim ve sanal sunumlar için birebir olan bu aygıt, yalnızca bir webcam olmanın ötesine geçiyor. Logitech Reach, masa lambası biçimindeki dizaynıyla, klâsik web kameralarının sunduğundan çok daha fazlasını vaat ediyor.

Bu özel kamera, çevrim içi ve çevrim dışı objeler ortasındaki dengeyi tekrar tanımlamayı hedefliyor. Artiküle edebilen kamera montajlarıyla yaşanan problemlere son vermek için tasarlanmış. Sallantı, garip hareketler ve öbür aksilikleri ortadan kaldırarak size eksiksiz bir tecrübe sunuyor. Bilhassa yayıncılar ve vlog yapanlar için Logitech Reach, kuvvetli durumlarda bile kullanıcıyı sürece dahil edebilen bir araç.

Logitech’in yeni masaüstü kamerası içerik üreticilerinin düşlerini süsleyecek

Kameranın kalbi, 1080p çözünürlüğünde ve 60fps hızında çalışabilen bir Streamcam. Bu kamera, sistemi büsbütün değiştirmeden kolay kolay değiştirilebilir. Fakat Reach’ın asıl dikkat çeken özelliği artiküle edebilen koludur. Bu özel kol sayesinde kamerayı kolay kolay üst kaldırabilir, aşağı indirebilir, ileri yahut geri hareket ettirebilir ve objelerin üzerinde yatay hareketlerle gezdirebilirsiniz. Reach, hareket ettiğinde dinamik ve cazibeli bir manzara sunar. Böylelikle, statik bir webcamın sunduğundan çok daha geniş ve panoramik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Logitech, bu yenilikçi eseri Indiegogo Enterprise kampanyasıyla sunuyor. Eseri birinci alan kullanıcılar, eserin geliştirilmesi sürecine de katkıda bulunabilecek. Logitech, Reach’ın piyasaya sürülme tarihi hakkında şimdi bir bilgi vermedi, lakin fiyatının yaklaşık olarak 399 dolar olması bekleniyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar