Salı, Mayıs 30, 2023
Ana SayfaMobilLord Of The Rings: Heroes Of Middle-Earth indirmeye sunuldu

Lord Of The Rings: Heroes Of Middle-Earth indirmeye sunuldu

Ulaş Utku Bozdoğan: Lord Of The Rings: Heroes Of Middle-Earth Indirmeye Sunuldu 1 Lord Of The Rings: Gollum oyununun masaüstünde ön siparişe açılmasının çabucak akabinde Capital Games ve EA Mobile tarafından geliştirilen Lord Of The Rings: Heroes Of Middle-Earth taşınabilir oyunu da indirmeye sunuldu.

Lord Of The Rings: Heroes Of Middle-Earth neler sunuyor?

Lord Of The Rings: Heroes Of Middle-Earth sıra tabanlı bir RPG strateji oyunu. Oyunda farklı sınıflardan farklı karakterlerle ekibinizi oluşturarak çabaya başlıyorsunuz. The Hobbit de dahil olmak üzere Tolkien cihanını geniş bir halde ele alan oyun hem tek oyunculu hem de çok oyunculu PvP modları barındırıyor. Oyun içerisinde opsiyonel satın alımlar da yer alıyor lakin hiç para harcamadan tüm tecrübeyi yaşayabiliyorsunuz.

Oyuna Aragorn ve Frodo’nun grubuyla birlikte Rivendell’e ulaşmasıyla başlıyorsunuz. Eğitim sekansında Nazgul ile karşılaştıktan sonra asıl oynayacağınız iki karakterin kilidi açılıyor. Toplam 46 karakterin kendine mahsus güçleri var ve bunları göz önünde bulundurmak gerekiyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.gp.capitalphx

Ulaş Utku Bozdoğan: Lord Of The Rings: Heroes Of Middle-Earth Indirmeye Sunuldu 3 Ulaş Utku Bozdoğan: Lord Of The Rings: Heroes Of Middle-Earth Indirmeye Sunuldu 3 Ulaş Utku Bozdoğan: Lord Of The Rings: Heroes Of Middle-Earth Indirmeye Sunuldu 7 LotR: Heroes of Middle-earth‪™‬ Games Ücretsiz 299,7 MB

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar