Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaOyunMicrosoft yeni ve gösterişli oyun kontrolcüsünü satışa sundu

Microsoft yeni ve gösterişli oyun kontrolcüsünü satışa sundu

2023 yılında Microsoft, oyuncuları etkilemeye devam ediyor ve bu sefer Xbox denetimci serisine yeni bir katkıda bulunuyor: Gold Shadow Özel Sürüm. Kömür siyahı ve altın renk ayrıntılarının şık birleşimiyle göz kamaştırmayı hedefleyen bu yeni denetimci, özel teknik özelliklere sahip olmasa da muhakkak premium bir estetik tecrübe vaat ediyor.

Bu denetimci, üst kısımda altın ve siyah ortasında geçiş yapan metalik bir gradyana sahip şık bir dizayna sahip. Öbür kısımlarında karbon siyahı renk bulunuyor. Oyuncuların daha düzgün bir kavrama için metalik altın renkli hibrit D-Pad’e ve lastikli yan tutamaçlara sahip. Bu denetimci, tasarım odaklıdır ve oyuncu ekipmanlarında lüks bir dokunuş arayan oyuncular için üretilmiştir.

Kontrolcünün pil ömrü 40 saate kadar çıkabiliyor ve 3,5 mm’lik bir kulaklık girişi bulunmaktadır. Buton tekrar yapılandırma ve ferdî profiller için özelleştirme, Xbox aksesuarları uygulaması üzerinden erişilebilir. Windows 10/11, Xbox Series X|S, Xbox One, Android, iOS, iPadOS ve macOS ile Bluetooth yahut Xbox Kablosuz kontaklar aracılığıyla uyumludur.

Microsoft yeni ve gösterişli oyun kontrolcüsünü satışa sundu

Gold Shadow Özel Sürüm denetimcisinin 17 Ekim’de piyasaya sürülmesi planlanıyor ve Hong Kong versiyonunun 31 Ekim’de gelmesi bekleniyor. Fiyatı 69,99 dolar ve 499 Hong Kong doları olarak belirlenmiştir ve Microsoft Store üzerinden ön siparişe açıktır. Lakin Çin’deki durumu kesin değil, zira ülkenin bu denetimcinin lansmanı hakkında resmi bir açıklama yapmadığı belirtiliyor.

2023’te Microsoft, yeni Xbox denetimci dizaynlarını faal olarak piyasaya sürüyor. Toplamda sekiz farklı tasarım tanıttılar. Bunlardan kimileri parlak mavi-mor Stellar Shift ve şeftali ve açık mavi tonlarını içeren Sunkissed Vibes’dir. Ayrıyeten yakın vakitte Starfield temalı hudutlu sayıda Xbox denetimcisi ve kablosuz kulaklık da başlatıldı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar