Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaMobilMIUI 15 Xiaomi kullanıcılarını biraz üzecek!

MIUI 15 Xiaomi kullanıcılarını biraz üzecek!

Xiaomi, Poco ve Redmi üzere tanınan akıllı telefon markalarının MIUI 15 güncellemesi için heyecanlı bir bekleyiş içinde olduğu bir devirde, yeni raporlar kullanıcılar ortasında tartışmalara neden olabilir. Tezlere nazaran, MIUI 15 güncellemesiyle birlikte evvelki sürümlerdeki temalara artık dayanak verilmeyecek.

Xiaomi’nin Android tabanlı özelleştirilmiş kullanıcı arayüzü olan MIUI, kullanıcı dostu özellikleri, özelleştirme seçenekleri ve şık dizaynıyla tanınıyor. Kullanıcılar, çoklukla MIUI’nin temalarından faydalanarak aygıtlarını kişiselleştirebilirler. Lakin ortaya çıkan raporlar, MIUI 15 güncellemesiyle birlikte bu özelliğin kısıtlanabileceğini gösteriyor.

MIUI 15 Xiaomi kullanıcılarını biraz üzecek!

Temalar, kullanıcıların arayüzlerini değiştirerek farklı bir görünüm elde etmelerini sağlıyor. Bilhassa kullanıcılar, farklı simgeler, duvar kağıtları ve renk şemaları kullanarak aygıtlarını kişiselleştiriliyor. Bu, kullanıcı tecrübesini zenginleştiren ve aygıtların görünümünü özelleştiren değerli bir özellik diyebiliriz.

Ancak MIUI 15 güncellemesiyle birlikte temaların takviyesinin sona ermesi, kullanıcılar ortasında hayal kırıklığı yaratabilir. Temaların kaybolması, kullanıcıların aygıtlarını istedikleri üzere kişiselleştirmelerini engelleyebilir ve evvelki sürümlerde kullanılan temalara bağımlı olanlar için problemler yaratabilir.

Xiaomi şimdi bu argümanları doğrulamış değil, bu nedenle kesin bir bilgi bulunmuyor. Lakin bu türlü bir değişiklik yapılması durumunda, kullanıcılar için yeni temalar ve özelleştirme seçenekleri sunulması değerli olacaktır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar