Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaMobilMotorola, Edge 40 modeli için fazla mesaisine devam ediyor

Motorola, Edge 40 modeli için fazla mesaisine devam ediyor

Motorola, Hindistan’daki mevcut iki akıllı telefon modeline yeni renk seçenekleri ekleyerek tüketicilere daha geniş bir seçenek yelpazesi sundu. Edge 40 modeli için tek bir yeni renk, G32 modeli için ise iki yeni renk eklendi.

İlk olarak Edge 40 modelinden kelam edecek olursak, artık bu model için yeni bir “Canlı Magenta” renk seçeneği bulunuyor. Bu Edge 40 varyasyonu koyu kırmızı bir renk tonu ile birlikte geliyor ve başka renk seçenekleriyle tıpkı tasarımı koruyor. Bu model birinci çıktığında “Eklips Siyahı”, “Nebula Yeşili” ve “Ay Mavisi” renk seçenekleriyle piyasaya çıkmıştı.

Motorola, Edge 40 modeli için fazla mesaisine devam ediyor

Yeni Canlı Magenta renkli Edge 40, mavi ve yeşil renk seçeneklerinde bulunan yapay deri dizayna sahip. Başka taraftan, Motorola’nın öteki modeli olan G32 artık “Gül Altını” ve “Mat Bordo” renk seçeneklerinde mevcut. Bu iki yeni renk seçeneği, bölgede esasen mevcut olan “Mat Gümüş” ve “Mineral Gri” renk seçeneklerine eklenmiş oldu.

Edge 40 modelinin Canlı Magenta renk seçeneği, Hindistan’da 28 Haziran itibariyle 8GB RAM ve 256GB depolama konfigürasyonuyla birlikte 29.499 INR fiyat etiketiyle satışa çıktı. Öteki taraftan, Motorola’nın G32 modeli, Gül Altını ve Mat Bordo renk seçenekleriyle birlikte, 8GB RAM ve 128GB depolama kapasitesine sahip tek seçenekli varyasyonu için 26 Haziran itibariyle 11.999 INR fiyatla satın alınabilir durumda.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar