Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaMobilNothing Phone hakkında yeni detay! Şirket TikTok üzerinden duyurdu

Nothing Phone hakkında yeni detay! Şirket TikTok üzerinden duyurdu

Nothing Phone (1) lansmanına bir haftadan daha az bir süre kaldı ve markanın resmi TikTok hesabı, telefonun yenileme hızıyla ilgili bir video paylaştı. Nothing Phone (1) 120Hz yenileme hızı ekranı ile gelmeyecek. Telefonun bazı içerikler için otomatik olarak 60Hz ve 120Hz arasında geçiş yapabileceğini doğrulayan ayarlar menüsünde “Pürüzsüz ekran” seçeneğini görebiliriz. En son söylentilere göre, Nothing Phone (1) 6.55 inç OLED ekrana, Snapdragon 778G yonga setine ve 45W şarjlı 4.500 mAh pile sahip olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Nothing Phone Hakkında Yeni Detay! Şirket Tiktok Üzerinden Duyurdu 1

Nothing Phone hakkında yeni detay! Şirket TikTok üzerinden duyurdu

Daha önceki bir Twitter gönderisinde cihazın olası özellikleri paylaşılmıştı. Şimdi lansmana az bir süre kala şirket yeni detayları da duyurdu.

Merakla beklenen telefonun iPhone’a rakip olacağı söyleniyor. Cihaz hakkındaki tüm söylentilerin ve detayların net bir şekilde belirlenmesi için ise çok uzun süre beklememiz gerekmeyecek. Sızıntıya göre Nothing Phone (1), 120Hz yenileme hızını destekleyen 6.55 inç OLED ekran ile donatılacak. Cihazın arka taraıfnda f/1.8 diyafram açıklığına sahip 50 Megapiksel birincil sensör olmak üzere çift kamera sistemi bulunacak. Ayrıca bu kamera 4K 60 fps video çekmeye de olanak tanıyacak.

Kaynak:  Teknolojioku

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar