Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaMobilOne UI 5 Watch tanıtıldı: İşte Samsung akıllı saatlere gelen yenilikler

One UI 5 Watch tanıtıldı: İşte Samsung akıllı saatlere gelen yenilikler

Ulaş Utku Bozdoğan: One Ui 5 Watch Tanıtıldı: İşte Samsung Akıllı Saatlere Gelen Yenilikler 1 Samsung, yeni Galaxy Watch işletim sistemini tanıttı. One UI 5 Watch güncellemesi, WearOS 4 ile birlikte çıkacak ve gelişmiş uyku idaresi, daha akıllı fitness araçları ve geliştirilmiş güvenlik özellikleriyle gelecek.

One UI 5 Watch yenilikleri

Galaxy Watch 4 ve Watch 5 kullanıcıları, One UI 5 Watch ile gelen yeni özellikleri deneme talihi bulacak. İşte Samsung tarafından paylaşılan One UI 5 Watch özellikleri:

Gelişmiş uyku yönetimi

Ulaş Utku Bozdoğan: One Ui 5 Watch Tanıtıldı: İşte Samsung Akıllı Saatlere Gelen Yenilikler 3 OneUI 5 Watch, Galaxy Watch kullanıcılarının daha güzel bir uyku çekmesine yardımcı olacak yeni özelliklerle geliyor.
  • Horlama saatleri, kandaki oksijen düzeyleri ve uyku evreleri ile bağlı ölçümlerle birlikte kullanıcının uyku puanını ve evvelki gece uykusunun daha net bir imajını gösteren yeni Uyku Bilgileri arayüzünden ferdî uyku nizamını takip etme
  • Uyku Koçluğu ile sağlıklı alışkanlıklar oluşturma
  • Galaxy Watch’lar ve SmartThings uyumlu aygıtlar ortasında daha âlâ ilişki sayesinde uyku dostu bir ortam oluşturma

Kişisel fitness özellikleri

Ulaş Utku Bozdoğan: One Ui 5 Watch Tanıtıldı: İşte Samsung Akıllı Saatlere Gelen Yenilikler 5 OneUI 5 Watch, gerçek vakitli koşu tahlili ve özelleştirilmiş aralıklı idman programı üzere özel koşu araçları sunan yeni şahsileştirilmiş Kalp Atış Suratı Bölgesi’ni getiriyor. Kalp atış suratı bölgesi, ferdî fizikî hünerleri tahlil edip kişinin kapasitesine nazaran maksatlarını belirlemesine imkan sağlamak ismine beş optimum idman düzeyi (ısınma, yağ yakma, kardiyo, ağır idman, epeyce yoğun) belirleyebiliyor. Ayrıyeten Rota antrenmanına koşu ve yürüme aktiviteleri de eklendi.

Kullanıcı güvenliği artırıldı

Ulaş Utku Bozdoğan: One Ui 5 Watch Tanıtıldı: İşte Samsung Akıllı Saatlere Gelen Yenilikler 7 Güvenlik tarafında One UI 5 Watch güncellemesi ile gelen iki yeni özellik var. Birincisi; acil durum telefon numarasına direkt arama yapan ve kullanıcının pozisyonu, tıbbi bilgileri ile ilgili bilgileri aktaran güncellenmiş SOS sistemi. Başkası, 55 yaş ve üzeri bireyler için düşme algılama özelliğinin varsayılan olarak açık gelmesi.

One UI Watch 5 ne vakit çıkacak?

Samsung, One UI 5 Watch güncellemesini Mayıs 2023’te beta programına katılan kullanıcılara sunacak. Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 4 serisi kullanıcıları, Members uygulaması üzerinden beta programına katılabilecek. One UI 5 Watch final sürümü, 2023’ün ikinci yarısında yayınlanacak.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar