Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaMobilOnePlus V Fold’un birinci gerçekçi manzarası sızdırıldı

OnePlus V Fold’un birinci gerçekçi manzarası sızdırıldı

İlk imajlar, OnePlus’ın birinci katlanabilir telefon modeli V Fold’ı gözler önüne seriyor. Sağlam duyumcu Steve Hemmerstoffer (onleaks) SmartPrix ile işbirliği yaparak, aygıtın CAD tabanlı render manzaralarını paylaştı. OnePlus, kısa bir mühlet evvel Cloud 11 etkinliğinde, katlanabilir telefonlarının üçüncü çeyrekte piyasaya çıkacağını duyurdu. Duyumlar, Ağustos ayında bir lansmanın gerçekleşeceğini öne sürüyor. Bu yıl içinde şirket, V Fold ve V Flip markalarını Çin Ulusal Fikri Mülkiyet Yönetimi’nde tescil ettirdi.

OnePlus V Fold, CAD tabanlı render imajlarda birinci kere karşımıza çıkıyor. Birinci bakışta, uzun yapısı ile Samsung’un Galaxy Z Fold‘una benziyor. Dış ekranda merkez hizalanmış bir delikli tasarım bulunuyor. İç ekranın ise sol üst köşesinde bir delik yer alıyor. Her iki ekran da ince çerçevelerle çevrili ve geniş bir ekran-gövde oranı sunuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Oneplus V Fold’un Birinci Gerçekçi Manzarası Sızdırıldı 1

OnePlus V Fold’un birinci gerçekçi manzarası sızdırıldı

Render imgelerde, V Fold hayli ince bir görünüme sahip. Deri art panel, siyah renkte ve Hasselblad markalı dışa çıkıntılı bir dairesel kamera modülünün varlığı bariz. Bu kamera modülü, kamera sensörlerini ve bir periskop lensini içeriyor. Katlanabilir telefonun sağ tarafında kullanıcıların sevdiği ihtar kaydırıcısı ve ses düğmeleri mevcut. Aygıtın üst kısmında iki hoparlör ızgarası ve altında bir USB-C portu yer alıyor.

Render imgelerden diğer ek bilgiler edinilemiyor. Ancak, görseller incelendiğinde, telefonun OPPO Find N2‘nin tekrar markalanmış bir versiyonu olmadığı anlaşılıyor; zira çok daha kompakt bir yapıya sahip. Evvelki raporlar, 2K ekran çözünürlüğüne ve daha büyük bir ekrana sahip olacağını belirtiyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar