Çarşamba, Haziran 26, 2024
Ana SayfaDonanımOnePlus'tan yenilikçi taşınabilir şarj aygıtı: Sharge Pouch

OnePlus’tan yenilikçi taşınabilir şarj aygıtı: Sharge Pouch

Birkaç yıl evvel OnePlus, güç bankaları sunmaya başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde ise marka, bilhassa dizaynıyla dikkat çeken güç bankaları üreten SHARGE ile iş birliği yaparak yeni bir güç bankası modelini sessizce duyurdu. OnePlus’ın “Topluluğun Gücü” projesi kapsamında ortaya çıkan bu eser, Sharge Pouch güç bankası olarak isimlendiriliyor. Aşağıda bu aksesuarın tüm ayrıntılarını bulabilirsiniz.

OnePlus Sharge Pouch güç bankası, kompakt ve taşınabilir bir şarj aksesuarı olarak tasarlandı. 3’ü 1 ortada tasarımı ile dikkat çeken bu eser, şık ve premium bir dizayna sahip olup, bir güç bankası, şarj aleti ve kablo içeriyor. Bu özgün şarj tahlili, katlanabilir fişler, manyetik konektörler, snap-on kablo saklama ve kablo başı muhafazası üzere özellikler sunuyor.

OnePlus’tan yenilikçi taşınabilir şarj aygıtı: Sharge Pouch

10.000mAh batarya kapasitesine sahip olan Sharge Pouch güç bankası, taşınabilir form faktörüne karşın yüksek bir batarya kapasitesi sunuyor. QC 3.0, QC 4.0, PD 2.0, PD 3.0 ve SuperVOOC şarj protokollerini destekliyor. Bu şarj aksesuarı, güç bankası + kablo ile hareket halindeyken şarj, güç bankası + şarj aleti ile kablosuz şarj ve son olarak şarj aleti + kablo ile dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için şarj olmak üzere üç farklı formda kullanılabiliyor. Son seçenek, güç bankasını hür bırakarak iki USB-C portu ile birebir anda üç aygıtı şarj etme imkanı sağlıyor.

Görünüşe nazaran OnePlus Sharge Pouch güç bankası şu anda kitlesel fonlama için sunulmuş durumda ve 3.000 destekçi amacı zati başarılmış. 9.107 destekçi, aksesuara olan güçlü ilgiyi gösteriyor. Marka, bu güç bankasından altı şanslı kazanana ikram veriyor. Aygıtın piyasaya sürülüp sürülmeyeceği ise şimdi net değil.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar