Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaOnlyFans modeli Merve Taşkın’dan şok açıklama: Sevgilim çok kıskanç

OnlyFans modeli Merve Taşkın’dan şok açıklama: Sevgilim çok kıskanç

Müstehcen içeriklerin yer aldığı OnlyFans platformu son periyotların en tanınan toplumsal ağları ortasında yer alıyor. Fiyatlı abonelik sistemi üzerine konseyi olan platformda pek çok ünlü isim de yer alıyor. Müstehcen pozlarını muhakkak bir abonelik fiyatı karşılığında hayranlarına satan bu isimler, resmen paraya para demiyor. Bu platforma Türk modellerin de ilgi göstermesi ise çok uzun vakit almadı. Burada ünlenen isimlerden birisi de Merve Taşkın.

OnlyFans modeli Merve Taşkın’dan şok açıklama: Sevgilim çok kıskanç

Geçtiğimiz günlerde ayda 100 bin dolar kazandığını ve bu paranın kendisine yetmediğini söyleyen Merve Taşkın toplumsal medyada reaksiyon toplamıştı. Lüks bir ömür biçimi olduğunu söyleyen Taşkın, OnlyFans üzerinden kazandığı paranın büyük kısmını seyahatlerine harcadığını söz etmişti. Instagram hesabı üzerinden gelen “Evinin kirası ne kadar?” sorusunu da yanıtlayan hoş model, “Ev değil yalı. Aylık 275.000 TL.” tabirini kullanmıştı.

Merve Taşkın’ın son açıklaması da şaşkınlık yarattı. Bir sevgilisi olduğu bilinen Taşkın, “Sevgilim OnlyFans için birlikte çekim yapmayı teklif etti lakin ben biraz kıskanç biri olduğum için reddettim.” dedi. Yalnızca kendisinin değil aslında sevgilisinin de kıskanç biri olduğunu söyleyen Merve Taşkın’ın açıklamaları yeniden şaşkınlık yarattı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar