Cumartesi, Eylül 30, 2023
Ana SayfaMobilOppo A2 Pro’nun çıkış tarihi netleşti

Oppo A2 Pro’nun çıkış tarihi netleşti

Birkaç ay evvel TENAA sertifikasyon sitesinde “Givenchy” kod ismi ve “PGJ110” model numarasıyla yeni bir Oppo A-serisi telefon gözüktü. Başlangıçta bu aygıtın Oppo A2 olarak isimlendirileceği düşünülse de, Weibo’da ünlü bir duyumcu olan Digital Chat Station, bu cihazın Oppo A2 Pro olarak piyasaya sürüleceğini açıkladı. Digital Chat Station, aygıtın Çin’de 15 Eylül’de tanıtılacağını da belirtti.

Oppo A2 Pro‘nun özelliklerinden de bahsedildi. Aygıt, kenarları kavisli bir 6.7 inç OLED ekranla gelecek. Bu ekran, Full HD+ çözünürlüğe ve saniyede 120 sefer yenilenme yeteneğine sahip olacak, bu da kaydırma ve animasyonların daha pürüzsüz olmasını sağlayacak. Ayrıyeten ekran, göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olacak 2160Hz PWM yüksek frekanslı karartma özelliğini de destekleyecek.

Oppo A2 Pro’nun çıkış tarihi netleşti

Oppo A2 Pro‘nun büyük bir bataryası olacak ve bu bataryanın kapasitesi 5000mAh’in üzerinde olacak. Fakat, bataryanın tam kapasitesi şimdi bilinmiyor. Telefonun art tarafında, dairesel bir modülde yer alan üç kamera lensi bulunacak. Ana kamera, yeni ve güçlü bir sensör olacak. Öteki iki kamera ise ultra geniş açılı ve derinlik sensörü olacak.

Oppo A2 Pro‘nun içinde hangi işlemcinin bulunduğu hakkında rastgele bir bilgi verilmedi. Lakin duyumcu, cihazın 12 GB RAM‘e, 512 GB dahili depolama alanına ve 5.000mAh bataryaya sahip olacağını belirtti. Aygıtın şarj yetenekleri hakkında rastgele bir bilgi paylaşılmadı. Digital Chat Station aygıtın tanıtım tarihini paylaşsa da Oppo, resmi bir tanıtım tarihi açıklamadı. Lakin, Oppo A2 Pro hakkında yakında daha fazla bilgi almayı umuyoruz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar