Perşembe, Temmuz 18, 2024
Ana SayfaMobilOppo Pad global lansman öncesi bir sefer daha görüldü

Oppo Pad global lansman öncesi bir sefer daha görüldü

Oppo, Ekim ayında Find N3 isimli katlanabilir bir akıllı telefonu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Daha evvel Çin pazarında Find N3 Flip’i sunmuş olan marka, bu modelin de yakın vakitte küresel pazarda yerini alması bekleniyor. Markanın küresel pazarda Oppo Pad Neo isminde bir tablet de sunma ihtimali bulunuyor.

Yakın vakitte yapılan bir NBTC listesi, Oppo OPD2303 model numaralı aygıtın Oppo Pad Neo olarak isimlendirildiğini ortaya koydu. Bu model numarası daha evvel OnePlus Pad Go ile ilişkilendirilmişti. Bu, OnePlus Pad Go’nun Oppo Pad Neo olarak tekrar markalaşacağı manasına geliyor. Tekrar markalanmış bir aygıt olduğundan, teknik özelliklerinin misal olması bekleniyor.

Oppo Pad Neo’nun beklenen özellikleri ortasında 2.4K çözünürlüğe sahip 11.35 inç LCD ekran bulunuyor. Bu ekran, 7:5’lik bir en uzunluk oranına sahip. Aygıtın 8GB RAM ile gelmesi ve 256GB depolama alanı sunması bekleniyor, fakat 128GB’lık bir varyantının da olabileceği konuşuluyor. Bu tabletin yonga seti olarak Helio G99’ı kullanacağı ve 8,000mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacağı düşünülüyor. Şarj için USB 2.0 standardını destekleyen USB-C portuna sahip olacak.

Oppo Pad global lansman öncesi bir defa daha görüldü

Kamera konusunda 8MP ön kamera ve 8MP art kamera özelliklerini sunması bekleniyor. Ses konusunda tabletin Dolby Atmos dayanaklı dört hoparlöre sahip olması muhtemel. Aygıtın OxygenOS 13.2 tabanlı Android 13 ile kutudan çıkması ve ek depolama alanı için bir microSD kart yuvasına sahip olması bekleniyor.

Bu bilgiler ışığında Oppo’nun yeni eserleri, teknoloji tutkunları için epeyce dikkat alımlı özelliklere sahip. Bilhassa Oppo Pad Neo’nun sunduğu özellikler, tablet pazarında kıymetli bir yer edinebilir. Ekim ayı, Oppo’nun yeni eserlerinin tanıtılması için hayli heyecan verici olacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar