Cuma, Haziran 9, 2023
Ana SayfaİnternetPamela Anderson’un akabinde, 90'lı yılların bir seks ikonu daha Netflix’e geliyor

Pamela Anderson’un akabinde, 90’lı yılların bir seks ikonu daha Netflix’e geliyor

Netflix, Pamela Andrson’u mevzu alan ve bu yılın başlarında yayınlanan Pamela: A Love Story‘nin akabinde, 90’lı yılların bir öbür seks ikonunu ekranlara taşımaya hazırlanıyor.

Yönetmen Ursula Macfarlane imzalı Anna Nicole Smith: You Don’t Know Me, belgeselci merceğinden gerçek ismi Vickie Lynn Hogan olan Anna Nicole Smith’in mesleğine, vefatına ve sırlarına ışık tutuyor. 1992’de Playboy’a verdiği pozlarla ünlenen Smith, tıpkı başarıyı oyunculuk mesleğinde yakalayamadı. Fakat hayatı ve vefatı ile her vakit ilgi çekmey, başardı.

Tanıtım röportajında Macfarlane, “İzleyicilerin Anna Nicole’ün karmaşık bir bayan olduğunu anlamasını istiyorum” diyor ve devam ediyor: “O her şeyden evvel güzel bir anne olmayı isteyen, özgür ruhlu, hayatı kendi kurallarına nazaran yaşamak isteyen coşkulu bir bayandı. Lakin öyküsü birebir vakitte Amerikan hayalinin sizi nasıl yutup tükürebileceğine, öz imajınızı bulanıklaştırabileceğine ve gerçek benliğinizi gözden kaybetmenize neden olabileceğine dair uyarıcı bir kıssa.

Netflix’in yeni belgeseli, daha evvel hiç görülmemiş imgeler ve röportajlar üzere malzemeler vaat ediyor ve 16 Mayıs’ta Netflix’te yayına girecek.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar