Cuma, Aralık 9, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunPUBG: Battlegrounds 15.2 Güncellemesi Yayınlandı

PUBG: Battlegrounds 15.2 Güncellemesi Yayınlandı

Krafton, popüler battle royale oyunu PUBG: Battlegrounds için drone teknolojisini aktif kılan 15.2 güncellemesini resmen duyurdu. Güncelleme, herkese açık test sunucularında mevcut hale getirildi. Güncellemenin, önümüzdeki hafta tüm sunucular için kullanıma sunulması bekleniyor. Yeni güncelleme, dronelara ve yeni eğitim modlarına ek olarak bir dizi taktik donanımı da oyuna eklemekte. Oyun, Win94 ve VSS tüfekler için de bazı iyileştirmeler almış. Krafton ayrıca, mini haritanın oyundaki görünümünü de geliştirerek daha ayrıntılı hale getiriyor.

Krafton’un yayınladığı blog yazısına göre, yeni güncelleme ile birlikte kullanıma sunulan dronelar, oyuncuların bir haritayı keşfetmesine izin verecek ve her haritada ortaya çıkabilecekler. Oyuncular, normal maçlarda, özel oyunlarda, Eğitim Modu’nda ve Sandbox Modu’nda dronlara erişebilecekler. Dronlar ayrıca, ganimet ögelerini alıp kontrol eden oyuncuya, bu ganimetleri geri getirme yeteneğine de sahip olacak. Oyuncular, bir Drone View’da geçiş yaparak droneları başlatabiliyor. Bununla birlikte, dronelar uçuş sırasında gürültü yaptıkları ve belirgin bir yanıp sönen ışığa sahip oldukları için pek de gizli sayılmazlar.

Şinasi Kaya: PUBG: Battlegrounds 15.2 Güncellemesi Yayınlandı 1

Oyuna sunulan bir başka yenilik olan EMT Gear da tıpkı dronelar gibi, her haritada ve normal maçlarda, özel oyunlarda, Eğitim ve Sandox Modu’nda mevcut olacak. Teçhizat, toplamda 10 olmak üzere iki grup bandaj içerecek. Teçhizatı donanmak, oyuncunun savaş esnekliğini azaltıyor. Ancak teçhizat, düşen oyuncular için daha hızlı iyileşme ve daha hızlı canlanma imkanı sağlıyor.

Bunların haricinde oyuna belli başlı yeni modlar da gelmiş. Bu modlardan biri olan temel eğitim modunda oyuncular, beş farklı aşamadan geçiyor. Temel karakter hareketleri, silahları yağmalama ve ateş etme, yağmalama ve fırlatılabilir nesneleri atma, iyileştirme ögelerini kullanma ve düşen takım arkadaşlarını canlandırma gibi senaryolar, bu beş aşamayı oluşturuyor. Ayrıca, bir adet AI antenman maçı da bulunuyor. Bu maçta 99 adet bot yer alıyor. Ancak halihazırda bu mod yalnızca Erangel haritasında oynanabiliyor ve yalnızca üçüncü şahıs bakış açısını destekliyor.

Son olarak PUBG: Battlegrounds oyununun yeni bir tema ile birlikte, yeni bir lobi arayüzü alacağını da belirtelim.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar