Pazar, Mart 26, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilPUBG Mobile ve tanınan anime Jujutsu Kaisen'den iş birliği: Oyuna yeni içerikler...

PUBG Mobile ve tanınan anime Jujutsu Kaisen’den iş birliği: Oyuna yeni içerikler geliyor

Şinasi Kaya: PUBG Mobile ve tanınan anime Jujutsu Kaisen'den iş birliği: Oyuna yeni içerikler geliyor 1

Mobil oyun dünyasının en popüler oyunlarından birisi olan PUBG Mobile anime severlerin ilgisini çekebilecek bir iş birliğine imza attı. 

PUBG Mobile ve Jujutsu Kaisen

Bugün yapılan açıklama ile birlikte PUBG Mobile ve Jujutsu Kaisen arasında iş birliği başladı. İş birliği, serinin ana karakterlerinden oluşan Cosplay Setlerini, Lanetli Ceset düşmanlarını, Lanetli Nesne Sandığı avını, yeni özel ifadeleri ve diğer JUJUTSU KAISEN temalı öğeleri oyuna ekliyor. Bu iş birliği ile PUBG MOBILE oyuncuları 15 Şubat-15 Mart tarihleri arasında bir ay boyunca temalı içeriklere ulaşıp mücadele edebilecek.

A Musical Story’nin iOS cihazlara geleceği tarih açıklandı

20 sa. önce eklendi

Oyuncuların yeni özel tema modunda savaşabilmeleri için Erangel veya Livik haritalarında Dereceli Tema Modu’nu seçmesi gerekiyor. Her haritada oyuncular Mühürlü Sukuna Parmakları içeren Lanetli Nesne Kasalarını bulacaklar. Ödüller ve özel başarılar için tüm parmakların bulunması ve toplanması gerekiyor. Ancak oyundaki bu kasaları bulmak o kadar kolay olmayacak! Bu konuda zorluk yaşayan oyuncular, Döngü sistemindeki ipuçlarını kontrol ederek kasaların yerlerini bulabilirler.

Yeni iş birliğiyle Lanetli Cesetler artık Tema Modunda da görülebiliyor. Kullanıldığında Lanetli Ceset Patronunu çağıran Lanetli Ceset Bombası da oyuna eklendi. Oyuncuların bir “Çorba Parası” kazanmalarına yardımcı olacak malzemeleri kazanmak için onu yenmesi gerekiyor. Lanetli Ceset Bombaları rastgele ortaya çıktıkları için harita boyunca bulunabiliyor.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Mobil Oyunlar Haberleri
  • PUBG Mobile ve popüler anime Jujutsu Kaisen’den iş birliği

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar