Çarşamba, Şubat 8, 2023
Google search engine
Ana SayfaOyunPUBG New State Güncellemesi, iOS Optimizasyonlarıyla Geldi

PUBG New State Güncellemesi, iOS Optimizasyonlarıyla Geldi

PUBG New State’e gelen yeni güncelleme, iPad Mini 6 için tam ekran en boy oranı desteği ve iOS cihazları için çerçeve optimizasyonu içeriyor.

PUBG New State geliştirici ekibi, bir sonraki güncellemede oyuna birkaç yeni özelliğin geleceğini onaylamıştı. Güncelleme, iOS cihazlarına gelecek olan desteğin yanı sıra araç meta değişikliklerini de barındırıyor. Bahsi geçen araç meta değişiklikleri, hareket halindeki bir araçtan çekim yaparken isabetlilik ve geri tepme kontrolü ile ilgili ek nerfleri içeriyor. Önceki güncellemelerde de çeşitli nerfler uygulamasına rağmen oyundaki araçlar giderek daha güçlü hale gelmeye başlamıştı. Geliştirici ekibi, yeni güncelleme ile bu duruma da çözüm bulmak istiyor.

Şinasi Kaya: PUBG New State Güncellemesi, iOS Optimizasyonlarıyla Geldi 1

Geliştirici ekibi, araç meta nerflerinin şu anda testin son aşamalarında olduğunu ve oyunun Mart güncellemesine dahil edileceğini belirtiyor. Nerf uygulaması alan araçlardan en dikkat çekeni ise Volta olacak. Volta, yeni güncelleme ile hızlanırken keskin dönüşler yapma yeteneği konusunda bir sınıra sahip olacak. Aynı zamanda, aracın genel sürüş sesi seviyesi de artırılacak. Bu yenilikler, Volta’yı yüksek hızlarda kontrol etmeyi daha zor hale getirirken, aynı zamanda Volta’nın yüksek ses seviyesi ile diğer oyuncuların dikkatini çekmesine de neden olacak. Böylelikle araç, düşman oyuncular için haritada daha büyük bir hedef haline gelecek.

PUBG New State Mart güncellemesi ile ilgili detaylar, yama notlarının bir önizlemesi de dahil olmak üzere yakın zamanda kullanıcılar ile paylaşılacak. Oyun, zaman içerisinde sürekli olarak yeni özellikler, işlevler ve düzenli denge değişiklikleri ile güncelleniyor. Bununla birlikte, oyuncuları en fazla rahatsız eden durum araçların oyundaki orantısız gücüydü. Ancak yakın zamanda bu durum da değişiyor gibi gözüküyor. Geliştirici ekibi, bir sonraki güncelleme ile rahatsızlık duyulan bu durumu oyuncular lehine geliştirmeyi planlıyor.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar