Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaMobilRealme GT Neo 3 serisi Realme UI 5.0 Açık Beta Güncellemesi alıyor

Realme GT Neo 3 serisi Realme UI 5.0 Açık Beta Güncellemesi alıyor

Realme GT 2 Pro, GT 5 Pro ve başka akıllı telefon modellerinin akabinde, Realme nihayet Realme GT Neo 3 ve GT Neo 3 150W modelleri için Realme UI 5.0 Açık Beta güncellemesini başlattı.

Bu güncelleme, Realme UI 5.0 Erken Erişim iştirakçileri için şu anda canlı durumda ve programda yer almak isteyen yeni kullanıcılar için de geçerli. Yeni özelliklerin yanı sıra, akıllı telefonun olağan kullanımını etkileyebilecek birtakım meseleler da mevcut.

Realme GT Neo 3 serisi Realme UI 5.0 Açık Beta Güncellemesi alıyor

Bu yeni güncelleme, güvenlik ve zımnilik iyileştirmeleri de dahil olmak üzere, tüm yeni Android 14 özelliklerini ve iyileştirmelerini getiriyor. Android 14’ün lüks özelliklerinin yanı sıra, kullanıcıların yeni Aquamorphic Tasarım, Performans Optimizasyonu, evrak transferini kolaylaştıran yeni Filedrop hizmeti ve öbür özelliklerinden mutlu kalacakları kesin.

Ayrıca, bir bakışta widget’lar, yeni zil sesleri, sistem animasyonları ve başka birçok değişiklik de sunuyor. Uygulama geliştiriciler için, Grammatik Çekim API’si, Bölgesel Tercihler API’si ve başkaları üzere yeni API’lar ile son kullanıcılar için özelliklerin yanı sıra boşlukları dolduruyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar