Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaDonanımRedmi Buds 5 satışa sunuldu, işte ayrıntılar

Redmi Buds 5 satışa sunuldu, işte ayrıntılar

Redmi’nin bugün Çin’de gerçekleştirdiği büyük lansmanda Redmi Note 13 serisi telefonlarının yanı sıra Redmi Pad SE’yi tanıttı. Birebir vakitte Redmi Buds 5 de bu aktiflikle tanıtıldı. Redmi Buds 4’ün halefi olan bu eser, fiyatına nazaran epeyce etkileyici özelliklerle geliyor. 46db gürültü engelleme ve 40 saatlik pil ömrü bu özelliklerin başında geliyor. Ayrıyeten Bluetooth 5.3 ile irtibat imkanı ve ergonomik bir tasarım da sunuyor.

Redmi Buds 4‘ten farklı olarak, Buds 5 saplı bir dizayna sahip. Siyah, açık mavi ve beyaz renk seçenekleriyle sunulan kulaklığın, AAPE giysi markasıyla işbirliği yaparak hazırladığı özel bir sürümü de mevcut.

Redmi Buds 5, amiral gemisi düzeyinde 46db’ye kadar gürültü engelleme sunuyor. 2kHz geniş bant aralığına sahip olan kulaklık, üç düzey gürültü azaltma derinliği ve üç düzey şeffaflık modu özelliklerine sahip. Net aramalar için çift mikrofonlu AI gürültü engellemesiyle donatılmıştır. Bu yeni Redmi kulaklıklar, Xiaomi Earbuds uygulaması aracılığıyla Bluetooth 5.3 üzerinden yapılandırılabiliyor.

Redmi Buds 5 satışa sunuldu, işte detaylar

Redmi Buds 5‘in bağımsız bir akustik odası bulunuyor. 1.6m hassas sarımlı bobin ve 12.4mm ekstra büyük yüksek polimer titanyum kaplamalı diyafram özellikleriyle dikkat çekiyor. Kulaklıklar, Netease Cloud Music donanım sertifikası da almış. Pil ömrü konusunda ise, kulaklık kılıfıyla birlikte toplamda 40 saat müzik dinleme mühleti sunuyor. Yalnızca 5 dakika şarjla 2 saat müzik dinleme imkanı sağlıyor.

Çin’de Redmi Buds 5‘in fiyatı 199 Yuan olarak belirlendi. AAPE sürümü ise 299 Yuan’dan satışa sunuluyor. Şu anda yalnızca Çin’de satışta olan bu eserlerin öbür ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağına dair bir bilgi bulunmuyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar