Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaMobilRedmi K70'in en çok merak edilen özelliği netleşti

Redmi K70’in en çok merak edilen özelliği netleşti

Çin’de büyük bir heyecanla beklenen Redmi K70 serisi, yakın vakitte piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yeni aygıtlar, çeşitli söylentiler ve raporlar aracılığıyla gündeme gelmeye devam ediyor. En son bir Çin sertifikasyon platformunda ortaya çıkan bilgiler, aygıtın süratli şarj kabiliyetini gözler önüne seriyor.

Redmi K70 serisinin modeli 3C üzerinde 2311DRK48C model numarasıyla görüldü. Online listeleme, akıllı telefonun 5G ağını destekleyeceğini de teyit ediyor. Bilhassa dikkat cazibeli olan bir öbür özellik ise, aygıtın 90W’a kadar süratli şarjı desteklemesi. Bilindiği üzere, Redmi K70 serisi, Redmi K60’ın halefi olarak karşımıza çıkıyor.

Redmi K70’in en çok merak edilen özelliği netleşti

Yakın vakitte K70 serisinin lansman tarihi MIUI 15 dahili kodunda ortaya çıkmıştı. Şirketin ana pazarı olan Çin’de Aralık ayının birinci haftasında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Serideki tüm modeller, yani K70, K70e ve K70 Pro, kutudan MIUI 15 özel dizaynını ve Android 14 işletim sistemini beraberinde getirecek. Birebir formda, üst model Redmi K70Pro da yakın vakitte GeekBench üzerinde belirdi.

Benchmark listesi, 23117RK66C model numarasını, tek ve çoklu çekirdek test sonuçlarını ve kimi anahtar özelliklerini açığa çıkardı. Aygıt, en fazla 16 GB RAM ile eşleştirilmiş Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 yonga setiyle donatılmış olacak. Ayrıyeten, akıllı telefon kutudan Android 14 işletim sistemiyle ve MIUI 15 özel dizaynıyla birlikte gelecek. Şu anda elimizde olan bilgiler bunlarla sonlu, hasebiyle daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar