Pazar, Mayıs 22, 2022
Google search engine
Ana SayfaYazılımResident Evil 4 Remake'ten yeni ayrıntılar geldi: Bu yıl duyurulabilir

Resident Evil 4 Remake’ten yeni ayrıntılar geldi: Bu yıl duyurulabilir

Meral Erden: Resident Evil 4 Remake'ten yeni ayrıntılar geldi: Bu yıl duyurulabilir 1

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Capcom‘un yaptığı Resident Evil serisinin dördüncü oyunu için bildiğiniz gibi bir süredir remake versiyonları konuşuluyor. Geçtiğimiz saatlerde de oyundan yeni bilgiler paylaşıldı.

Resident Evil 4 Remake Bu Yıl Duyurulabilir

Geçtiğimiz günlerde çıkan bir rapora göre Resident Evil 4 Remake‘in bu yıl içerisinde duyurulma ihtimali var. Oynanış tarafındaki detaylara baktığımızdaysa oyunun köyde geçen kısmının ve oyunun iyi bir kısmının orijinalin aksine gece geçtiği söyleniyor. Daha korku odaklı yapıldığı ve yan karakterlerin rollerinin büyütüldüğü belirtilenler arasında. Son olarak Ada’nın görevlerinin olduğu kısmın da genişletildiği söyleniyor.

Horizon Forbidden West’ten sinematik fragman geldi

1 gün önce eklendi

Capcom kesinlikle Resident Evil 2 Remake ile güzel bir başarı yakalamıştı ancak Resident Evil 3 Remake ile hayranları biraz üzmüştü. Birçok oyuncu için dördüncü oyunun yeri ayrıdır. Capcom’un Village’daki başarısını da düşünürsek umuyoruz ki orijinal oyunun atmosferinin korunduğu başarılı bir remake izleri bekliyordur. Eğer oyun söylentilerde olduğu gibi bu yıl duyurulursa önümüzdeki yıl çıkış yapma ihtimali bir haylü yüksek.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Resident Evil 4 Remake’ten yeni detaylar geldi

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar