Cuma, Ekim 7, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunRust, 8 Yılda 12.5 Milyon Sattı

Rust, 8 Yılda 12.5 Milyon Sattı

Facepunch Studios, Rust hayatta kalma oyununun 8 yıl önce gerçekleşen Steam erken erişim lansmanından bu yana yaklaşık 12,5 milyon adet sattığını açıkladı. Rust, Double Eleven tarafından Mayıs 2021’in sonlarında PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında piyasaya sürüldüğü için bu rakam muhtemelen konsol satışlarını da içeriyor.

Facepunch Studios ayrıca satılan 1.11 milyon DLC paketi, eşzamanlı çevrimiçi oyuncular için yeni zirveler (267 bin) ve eşzamanlı çevrimiçi sunucular (32 bin), 600 binden fazla yasaklı hesap, 400 binden fazla Discord kullanıcısı, Twitch’te 1,3 milyar toplam görüntüleme gibi diğer rakamlarla da övünüyor. Rust, Twitch’te 1,37 milyon eşzamanlı izleyici, Twitch’te 4,2 milyon saat yayın ve Twitch’te 300 milyon saatin üzerinde izlendi.

Rust ayrıca yeniliklere de devam ediyor. Geliştirici, 2022 boyunca gelen güncellemeler açısından hayranların bekleyebileceklerinden bazılarını paylaştı. Örneğin, çok yakın bir gelecekte piyasaya sürülecek yeni bir arktik anıttan bahsediliyor. Yeni anıtlara ek olarak, bu yıl yeni silahlar, konuşlandırılabilir öğeler, etkinlikler, araçlar, hayvanlar ve çok daha fazlasını görmeyi de bekleyebilirsiniz.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar