Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy A Serisi Katlanabilir Telefonun Fiyatı Sızdırıldı

Samsung Galaxy A Serisi Katlanabilir Telefonun Fiyatı Sızdırıldı

Galaxy Z Flip ve Z Fold modelleriyle katlanabilir telefon pazarına hakim olan Samsung, şimdi de kullanıcıların karşına uygun fiyatlı Galaxy A serisi katlanabilir telefon modelleriyle çıkmaya hazırlanıyor. Samsung’un bir süredir üzerinde çalıştığı iddia edilen katlanabilir telefon modeli hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ederken, bugün yapılan paylaşımlarla beraber Galaxy A serisi katlanabilir telefon fiyatı gözler önüne serildi.

Gizmochina tarafından servis edilen habere göre, Samsung’un üzerinde çalıştığı yeni nesil katlanabilir telefonun 1 milyon won yani yaklaşık 771 dolarlık bir etiket fiyatına sahip olacağı iddia ediliyor.

Şimdilik Samsung cephesinden konuyla ilgili herhangi bir açıklama veya doğrulama gelmedi. Ancak, A serisi katlanabilir akıllı telefon modelleriyle daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen Güney Koreli şirketin en geç 2025 yılına kadar söz konusu modeli piyasaya sürmesi bekleniyor.

Samsung’un katlanabilir telefon modellerinin fiyatı halen istenilen seviyede değil. Özellikle katlanabilir telefonların yüksek fiyat etiketleri kullanıcıların farklı alternatiflere yönelmesine neden oluyor. Bu durumu bir nebze de olsa A serisi katlanabilir akıllı telefon modelleriyle tersine çevirmeyi hedefleyen Samsung, daha uygun fiyatlı bir katlanabilir telefon modeli sunma hedefinde.

Kaynak:  Technopat

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar