Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy S23 Ultra Limited Edition tanıtıldı

Samsung Galaxy S23 Ultra Limited Edition tanıtıldı

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung Galaxy S23 Ultra Limited Edition Tanıtıldı 1 Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden olan Samsung, geçtiğimiz aylarda tanıttığı Galaxy S23 serisi ile epey başarılı olmuştu. Bilhassa kamera ve ekran özelliklerinde en yukarlara oynayan Galaxy S23 Ultra, artık yeni bir versiyonu ile satışa çıkıyor.

S23 Ultra Limited Edition Vietnam’da satışa çıkıyor

Samsung, Vietnam’da Galaxy S23 Ultra Limited Edition paketini satışa sundu. Limited Edition paketi; Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch 5 ve 15W Wireless Charger Duo eserlerini barındırıyor. Pakette bulunan tüm eserler, standart versiyonlarına nazaran rastgele bir fark içermiyor. Galaxy S23 Ultra, Phantom Black renk seçeneğine, Bluetooth model Galaxy Watch 5 ise 44mm boyutunda ve Sapphire Blue renk seçeneğine sahip. İkili kablosuz şarj istasyonu ise siyah renge sahip.

Cihazlar, standart modellerden farklı olmasa da Samsung, paketi epeyce özel bir fiyata satıyor. Olağanda toplam 41,130,000 Vietnam Dongu’na satılan eserler paket içerisinde 31,990,000 Vietnam Dongu’na yani yaklaşık 1363 dolara satılıyor. 31 Mayıs’ta satışa çıkacak eser, önümüzdeki aylarda öteki ülkelerde de satışa çıkabilir.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar