Pazartesi, Haziran 5, 2023
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy S23 Ultra Limited Edition tanıtıldı

Samsung Galaxy S23 Ultra Limited Edition tanıtıldı

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung Galaxy S23 Ultra Limited Edition Tanıtıldı 1 Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden olan Samsung, geçtiğimiz aylarda tanıttığı Galaxy S23 serisi ile epey başarılı olmuştu. Bilhassa kamera ve ekran özelliklerinde en yukarlara oynayan Galaxy S23 Ultra, artık yeni bir versiyonu ile satışa çıkıyor.

S23 Ultra Limited Edition Vietnam’da satışa çıkıyor

Samsung, Vietnam’da Galaxy S23 Ultra Limited Edition paketini satışa sundu. Limited Edition paketi; Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch 5 ve 15W Wireless Charger Duo eserlerini barındırıyor. Pakette bulunan tüm eserler, standart versiyonlarına nazaran rastgele bir fark içermiyor. Galaxy S23 Ultra, Phantom Black renk seçeneğine, Bluetooth model Galaxy Watch 5 ise 44mm boyutunda ve Sapphire Blue renk seçeneğine sahip. İkili kablosuz şarj istasyonu ise siyah renge sahip.

Cihazlar, standart modellerden farklı olmasa da Samsung, paketi epeyce özel bir fiyata satıyor. Olağanda toplam 41,130,000 Vietnam Dongu’na satılan eserler paket içerisinde 31,990,000 Vietnam Dongu’na yani yaklaşık 1363 dolara satılıyor. 31 Mayıs’ta satışa çıkacak eser, önümüzdeki aylarda öteki ülkelerde de satışa çıkabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar