Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy S24 serisi her zamankinden daha erken tanıtılabilir

Samsung Galaxy S24 serisi her zamankinden daha erken tanıtılabilir

Samsung’un klâsik Galaxy Unpacked aktifliği her yılın Şubat ayında gerçekleştiriliyor. Bu aktiflik, Galaxy S amiral gemisi telefonların yeni kuşağının tanıtıldığı bir vakit oluyor. Lakin, Güney Koreli markanın bir sonraki kuşak Galaxy S24 serisi için daha birkaç ay varken, bu aygıtlar hakkında birçok bilgi sızdı. Artık, Samsung’un 2024 yılı için birinci Unpacked aktifliğinin muhtemel lansman tarihi ortaya çıktı.

Çinli mikroblog sitesi Weibo’daki duyumcu Ice Universe’ün verdiği bilgilere nazaran Samsung, Galaxy Unpacked aktifliğini gelecek yıl alışılagelenden daha erken bir tarihte düzenleyebilir. Lansman tarihinin 18 Ocak olabileceği belirtiliyor. Bu, Galaxy S24 serisinin daha erken bir tarihte piyasaya sürüleceği manasına geliyor. Ice Universe, belirtilen tarihin kesin olmadığını, fakat Güney Koreli markanın yeni jenerasyon amiral gemisi telefonlarını bu vakit diliminde tanıtması beklendiğini ekliyor.

Samsung Galaxy S24 serisi her zamankinden daha erken tanıtılabilir

Samsung’un Galaxy Unpacked aktifliğini Ocak ayında son düzenlediği tarih 2021 yılıydı. O vakit Galaxy S21 serisi tanıtılmıştı. Erken bir lansman, Samsung’un Galaxy S24 serisinin, ekseriyetle Qualcomm’un Snapdragon yonga setini Ekim yahut Kasım aylarında tanıttıktan sonra lansman yapan Vivo, Xiaomi ve OnePlus üzere markaların amiral gemisi telefonlarıyla rekabet etmesi manasına geliyor. Ayrıyeten, S24 serisi, Apple’ın iPhone 15 serisi için olan ağır talebi karşılama konusunda Samsung’a yardımcı olacak.

Öte yandan, Galaxy S24’ün Ocak ayında lansmanının yanı sıra, Samsung’un Fan Edition aygıtları olan akıllı telefon, tablet ve TWS kulaklıklarının da yakın vakitte tanıtılması bekleniyor. Bu aygıtlar hakkında son vakitlerde birçok haber yapıldı ve lansmanlarına dair beklentiler yüksek.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar