Cuma, Aralık 9, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy Xcover Pro 2 5G Yaz Aylarında Gelebilir

Samsung Galaxy Xcover Pro 2 5G Yaz Aylarında Gelebilir

Galaxy Xcover Pro 2 5G modelinin yaz döneminde gelmesi bekleniyor. Ortaya çıkan bilgiler ışığında Xcover serisinin devam edebileceği düşünülüyor.

Sızıntıya konu olan cihazın SM-G736B model numarasına sahip olduğu ortaya çıktı. Ayrıca cihazın model numarası, 5G özelliklerine sahip olan bir akıllı telefon olacağını gösteriyor. Xcover Pro 2, Samsung’un Xcover serisi dayanıklı akıllı telefon serisindeki ilk 5G’li model olacak.

Bunun haricinde Xcover serisine göz attığımızda Galaxy Xcover Pro 2, çıkarılabilir bir pile sahip olabilir ve aylık güvenlik güncellemeleri alabilir. Öte yandan Android 12 ile birlikte gelmesi beklenen modelin bir sonraki işletim sistemine yükseltme yapacağını da söyleyebiliriz.

Samsung’un dayanıklı akıllı telefonları (Xcover serisi) genellikle işletmelere ve saha çalışanlarına yönelik. Çıkarılabilir bir pil, bitmiş bir pili şarjlı bir pille değiştirmelerine ve potansiyel olarak 24 saat kesintisiz iletişimi amaçlar.

Donanıma gelince henüz bir ayrıntı mevcut değil. Ancak Xcover Pro ve Galaxy A51‘in birlikte Exynos 9611 yonga setini paylaştığını belirtmekte fayda var; bu, yaklaşmakta olan Xcover Pro 2 5G ve Galaxy A53’ün her ikisinin de Exynos 1280 yonga setini kullanacağı anlamına gelebilir.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar