Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaMobilSamsung Unpacked Etkinliğinden Görüntü Geldi

Samsung Unpacked Etkinliğinden Görüntü Geldi

Samsung, önümüzdeki Şubat ayında her yıl olduğu gibi Unpacked etkinliği gerçekleştirecek ve yepyeni ürünlerini tüketicilerine tanıtacak. Şu ana kadar teknoloji devinin etkinlikte hangi ürünleri tanıtacağı belirsizdi zira şirketten açıklama yapılmadı ancak tabii ki geçmiş yıllara da baktığımızda teknoloji devinin yeni Galaxy S22 serisini tanıtması uzun zamandır bekleniyor.

Android sızıntılarıyla tanınan Ice Universe’ün duyurduğuna göre Güney Kore menşeili teknoloji devi Samsung, 9 Şubat’ta gerçekleşecek olan Unpacked etkinliğinde yeni Galaxy S22 serisini ve Galaxy Tab S8’i duyuracak. Etkinlikten

Galaxy Note serisi tarihe karışıyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung Unpacked Etkinliğinden Görüntü Geldi 1

Samsung, Galaxy S22 serisi hakkında kendine çok güveniyor ve serinin akıllı telefonlar için yeni bir standart oluşturacağını belirtiyor. Ayrıca yeni seri ile birlikte uzun zamandır konuşulan bir diğer konu ise Galaxy Note serisinin kalkacağı ve Galaxy Ultra ismiyle yeniden piyasaya sürüleceği.

Galaxy’nin yeni S20/S21 Ultra varyantlarında aynı Note serisindeki gibi büyük ekran ve bir akıllı kalem bulunuyor. Note’un tarihe karışması bir hayli olası. Geliştirilmiş kamera deneyimi dışında Samsung, Galaxy S22’nin ne teknik özellikleri ne de geneli hakkında herhangi bir bilgi vermemiş ancak söylentilere göre üç model göreceğiz. Bunlar S22, S22+ ve S22 Ultra olacak.

Etkinliğin ilk tanıtım videosu da geldi

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar