Çarşamba, Haziran 26, 2024
Ana SayfaMobilSamsung'un 10090 mAh'lık canavarının fiyatı aşikâr oldu!

Samsung’un 10090 mAh’lık canavarının fiyatı aşikâr oldu!

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung'Un 10090 Mah'Lık Canavarının Fiyatı Aşikâr Oldu! 1

Teknoloji dünyasını yakından takip edenlerin bildiği üzere, Samsung’un yeni amiral gemisi tablet serisi olan Tab S8, aslında gelecek ay düzenlenmesi beklenen Galaxy Unpacket etkinliği ile tanıtılacak. Bununla birlikte bugüne kadar birçok farklı sızıntıyla parça parça özelliklerinden haberdar olduğumuz bu modellerin tüm özelliklerine Amazon İtalya sayesinde ulaştık.

Bilindiği üzere akıllı cihaz üreticileri, yeni tablet ya da telefon gibi ürünlerinin özelliklerini cihazların satış amacıyla sergilenebilmesi maksadıyla büyük perakende zincirlerine gönderir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung'Un 10090 Mah'Lık Canavarının Fiyatı Aşikâr Oldu! 3

Genelde bu tarz olaylar ya cihazın tanıtılacağı gün ya da bundan birkaç gün önce gerçekleşir. Daha önceki bir tarihte bu tip özelliklere ulaşan ya da kendisine gönderilen perakende mağazaları ise, aslında usulen cihazın tanıtımını bekler. Ancak bu defa öyle olmadı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung'Un 10090 Mah'Lık Canavarının Fiyatı Aşikâr Oldu! 5

Amazon İtalya tarafından Galaxy Tab S8 serisi modelleri internet sitesi üzerinden ön satışa açılınca, bizler de bu cihazların özelliklerini öğrenmiş olduk. İşte Galaxy Tan S8 serisinde yer alan tablet modellerinin özellikleri ve başlangıç satış fiyatları:

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung'Un 10090 Mah'Lık Canavarının Fiyatı Aşikâr Oldu! 7

Galaxy Tab S8 Ultra özellikleri ve fiyatı

14 inçlik 2960×1848 piksel çentikli AMOLED ekran

Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti

8GB/12GB

256GB/512GB

13MP arka kamera

11200 mAh kapasiteli batarya

1.040,00 Euro

Kaynak:  Teknolojioku

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar