Pazartesi, Şubat 6, 2023
Google search engine
Ana SayfaOyunSony INZONE H9, HT ve H3 Oyun Kulaklıkları Ortaya Çıktı

Sony INZONE H9, HT ve H3 Oyun Kulaklıkları Ortaya Çıktı

Sony, INZONE H serisi kulaklık serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Kulaklıklar esas olarak oyun oynamaya odaklanırken, oyuncuların gereksinimlerini göz önünde bulunduran tasarım ve özelliklerle birlikte geliyor. INZONE H-serisi kulaklıklarının tasarımı ve temel özellikleri, Onleaks tarafından sızdırıldı. Seride; INZONE H3, INZONE H7 ve INZONE H9 modelleri yer alıyor ve üçü de oyun için 360 derece uzamsal ses ile birlikte geliyor.

Şinasi Kaya: Sony INZONE H9, HT ve H3 Oyun Kulaklıkları Ortaya Çıktı 1

Sony INZONE H3 serideki tek kablolu model. Cihaz, sol kulaklığa bağlı siyah bir mikrofon ile birlikte geliyor. Ürün oyun için 360 derece uzamsal sese de sahip. Kulaklıkta LED göstergesi, USB Type-C bağlantı noktası, NC/AMB (gürültü önleyici/Ortam Sesi Modu) düğmesi ve mikrofonun altında ses kaydırma tekerleği bulunuyor. Sony INZONE H3, kutunun içinde bir USB ayırıcı kabloyla birlikte geliyor.

Şinasi Kaya: Sony INZONE H9, HT ve H3 Oyun Kulaklıkları Ortaya Çıktı 2

Sony INZONE H7 kablosuz bağlantı seçeneği ile birlikte geliyor. Kulaklıklar, INZONE H3 ile aynı görünüyor ancak farklı bir düğme yerleşimine sahip. INZONE H7, kulaklığın sol kulaklığına takılı beyaz bir mikrofona sahip. INZONE H7’nin sağ kulaklığında bir GAME/CHAT düğmesi, donanımı eşleştirmek için bir Bluetooth düğmesi ve bir güç açma/kapama düğmesi bulunuyor. Cihaz, bir bilgisayara bağlanmak için bir USB Type-C kablosu ve bir USB dongle ile birlikte geliyor. Ürün oyun için 360 derece uzamsal ses desteğine de sahip.

Şinasi Kaya: Sony INZONE H9, HT ve H3 Oyun Kulaklıkları Ortaya Çıktı 3

Sony INZONE H9 kulaklıklar ise INZONE H serisinin en üst seviye kulaklıkları. Cihaz, Sony INZONE H7 ile benzer bir tasarıma sahip ve LED ışığı mevcut. INZONE H9’un mikrofon ve düğme yerleşimleri INZONE H7 ile aynı. Cihazı bir bilgisayara bağlamak için aynı USB Type-C kablosu ve bir USB dongle da bulunuyor. Sony INZONE H9, oyun için 360 derece uzamsal sese ek olarak süper şarj ve gürültü önleme gibi özelliklere sahip listedeki tek kulaklık.

Modellerin çıkış tarihleri ve fiyatları konusunda ise şu an için herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar