Çarşamba, Haziran 26, 2024
Ana SayfaOyunSony, PlayStation Showcase'in Tarihini Açıkladı

Sony, PlayStation Showcase’in Tarihini Açıkladı

Sony, oyunseverlerin uzun süredir beklediği PlayStation Showcase etkinliğiyle ilgili detayları paylaştı. PlayStation tarafından paylaşılan bir blog gönderisinde etkinliğin 24 Mayıs Çarşamba TSİ 23:00’da yapılacağını duyurdu.

Şirket, etkinliğin bir saatten daha uzun olacağını ifade ederek büyük şeylerle karşılaşabileceğimizin sinyallerini verdi. PlayStation Showcase’in PlayStation’ın resmi YouTube ve Twitch hesaplarından canlı olarak takip edilebileceği aktarıldı.

Geliştirilmekte olan PS5 ve PS VR2 oyunları gösterilecek

Ulaş Utku Bozdoğan: Sony, Playstation Showcase'In Tarihini Açıkladı 1

Etkinlik, dünyanın dört bir yanındaki stüdyolar tarafından geliştirilen yeni PS5 ve PS VR2 oyunlarını içerecek. Şirket, bununla ilgili “PlayStation Studios’tan birkaç yeni yapımın yanı sıra üçüncü taraf ortaklarımız ve bağımsız geliştiricilerden gelecek muhteşem oyunlara göz atın” ifadelerini kullanıyor.

En çok beklenen PlayStation oyunlarından olan Marvel’s Spider-Man 2 hakkında yeni detayları etkinlikte görmemiz muhtemel. Sony, 2023 içinde çıkacağı söylenen Spider-Man 2 hakkında şimdiye kadar çok az detay paylaşmıştı. Ayrıca yine Insomniac’ın geliştirdiği Wolverine hakkında da daha fazla şey öğrenebiliriz. Bunların dışında multiplayer The Last of Us 2 ve multiplayer Horizon oyunu duyuruları gelebilir.

Üçüncü taraf oyunlarda ise Tekken 8, Mortal Kombat 12, Death Stranding 2 ve Final Fantasy 7 Rebirth’ün etkinlikte yer alabileceği söyleniyor. Nelerle karşılaşacağımızı görmek için önümüzdeki haftayı beklememiz gerek.

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar