Pazar, Mart 26, 2023
Google search engine
Ana SayfaOyunStar Wars Jedi: Fallen Order 2, Birinci Sefer Mayıs Ayında Gösterilebilir

Star Wars Jedi: Fallen Order 2, Birinci Sefer Mayıs Ayında Gösterilebilir

Jeff Grub, YouTube kanalında yayınladığı yakın tarihli bir video ile Mayıs ayında gerçekleştirilecek olan Star Wars Celebration etkinliğinde, Star Wars Jedi: Fallen Order 2 oyununun ilk kez gösterileceğini iddia etti.

Oyunun bu etkinlikte kesin olarak gösterileceğini ifade eden Grubb, oyunun potansiyel çıkış dönemiyle ilgili bir bilginin paylaşılıp paylaşılmayacağı konusunda ise emin değil. Bir izleyicisinin oyunun tahmini çıkış tarihi ile ilgili sorduğu soruya, “muhtemelen gelecek yılın başlarında” şeklinde yanıt veren Grubb, daha sonra ise Star Wars Jedi: Fallen Order 2 oyununun bu yılın sonlarında çıkma ihtimalinin kulağa mantıklı geldiğini ifade etti.

İnanç Can Çekmez: Star Wars Jedi: Fallen Order 2, Birinci Sefer Mayıs Ayında Gösterilebilir 1

Grubb’ın yaptığı açıklama haricinde, oyunun Mayıs ayındaki Star Wars Celebration etkinliğinde gösterileceğine dair başka bir işaret yok. Ancak Grubb’ın daha önce paylaştığı sızıntı bilgilere bakıldığında, bu konuda güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Zaten eğer gerçekten de oyun Star Wars Celebration etkinliğinde gösterilecekse Electronic Arts etkinliğine az bir süre kala buna işaret eden bir duyuru yapacaktır.

Star Wars Jedi: Fallen Order, 2019 yılında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya sürülmüştü. Geçtiğimiz yılın yaz aylarında ise PlayStation 5 ve Xbox Series X için oyunun yeni nesil versiyonu oyuncuların beğenisine sunuldu.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar