Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaMobilTecno Phantom V Flip’in çıkış tarihi netleşti

Tecno Phantom V Flip’in çıkış tarihi netleşti

Tecno, katlanabilir telefon dünyasına adım atmaya hazırlanıyor. Bugün Phantom V Flip modelinin lansman tarihini duyurdu. Tecno’nun bu yeni eseriyle Samsung, Motorola, OPPO üzere devlerin katlanabilir telefonlarıyla rekabet etmesi bekleniyor. Hatırlatmak gerekirse, Tecno bu yılın başında Phantom Fold V modelini piyasaya sürmüştü.

22 Eylül‘de Singapur’da düzenlenecek bir aktiflikle Phantom V Flip modeli tanıtılacak. Aktiflik mahallî saatle 15.00’te başlayacak. Tecno, bu yeni aygıtla katlanabilir telefonların üslubunu ve fonksiyonelliğini yine tanımlama konusundaki kararlılığını vurguluyor. Lansman davetinde Phantom V Flip hakkında rastgele bir ayrıntı belirtilmemiş olsa da, aygıtın ince bir dizayna sahip olacağını kestirim ediyoruz. Bu aktiflikte yalnızca telefon değil, MegaBook T1 2023 isimli 14 inçlik bir laptop da tanıtılacak.

Tecno Phantom V Flip’in çıkış tarihi netleşti

Duyumlara nazaran, Phantom V Flip modeli, öteki katlanabilir telefonlardan farklı bir art panel dizaynına sahip olacak. Telefonun art yüzünde, dış halkada iki kamera sensörü ve bir LED flaş birimi barındıran dairesel bir modül bulunuyor. Bu modülün iç kısmında ise 1,39 inçlik ikincil bir ekran yer alıyor. Öteki katlanabilir telefonlarda kamera ve ekran ekseriyetle başkadır, fakat Tecno bu dizaynıyla farklılık yaratmayı amaçlıyor.

Tecno Phantom V Flip‘in teknik özelliklerine gelecek olursak; Google Play Console listesinde aygıtın FHD+ çözünürlükte olacağı belirtiliyor. 6,75 inç AMOLED ekranın 144Hz yenileme suratına sahip olması bekleniyor. Yonga seti olarak Dimensity 1300 kullanılacak. Aygıtın 8GB RAM’le gelmesi ve kutusundan Android işletim sistemiyle çıkması bekleniyor. FCC listesinde ise aygıtın 1.165 ve 2.735mAh kapasiteli çift pil ile geleceği ve 45W süratli şarj dayanağına sahip olacağı belirtiliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar