Perşembe, Temmuz 7, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilTelegram yeni güncellemesi ile canlı yayınlar kolaylaşıyor

Telegram yeni güncellemesi ile canlı yayınlar kolaylaşıyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Telegram yeni güncellemesi ile canlı yayınlar kolaylaşıyor 1

Özellikle WhatsApp gizlilik sözleşmesi tartışmaları ile adeta patlama yapan Telegram platformu kendisini sürekli geliştiriyor. Yeni güncelleme ile birlikte indirme yöneticisi, canlı yayınlar ve ek menüsü geliştirildi.

Telegram 8.6 güncellemesi

Telegram 8.6 güncellemesi ile ilk olarak iOS uygulamasında indirme yöneticisi elden geçirildi. Yeniden tasarlanan eklenti menüsü indirme durumunu ve öncelik kontrolünü sunabiliyor. Android tarafında ise İndirilenler kısmından son durum kontrol edilebiliyor.

Lego Princess Peach seti geliyor

23 sa. önce eklendi

iOS tarafında ayrıca eklenti menüsü de iyileştirildi. Kullanıcılar birden fazla dosya seçebiliyor. Android kullanıcıları ise başlık kısmı şeffaf, gövde kısmı yarı şeffaf gece modu olan bir tasarıma kavuşuyor.

Son olarak canlı yayın modu artık OBS Studio ve XSplit Broadcaster gibi yayın araçları ile uyumlu bir şekilde çalışabiliyor. Yine eklenti göndermeden önce medya albümlerini ön izleme özelliği eklenmiş durumda.

Ulaş Utku Bozdoğan: Telegram yeni güncellemesi ile canlı yayınlar kolaylaşıyor 2 Ulaş Utku Bozdoğan: Telegram yeni güncellemesi ile canlı yayınlar kolaylaşıyor 2 Ulaş Utku Bozdoğan: Telegram yeni güncellemesi ile canlı yayınlar kolaylaşıyor 4 Telegram Telegram FZ-LLC Haberleşme Ücretsiz Cihaza göre değişir

Ulaş Utku Bozdoğan: Telegram yeni güncellemesi ile canlı yayınlar kolaylaşıyor 5 Ulaş Utku Bozdoğan: Telegram yeni güncellemesi ile canlı yayınlar kolaylaşıyor 5 Ulaş Utku Bozdoğan: Telegram yeni güncellemesi ile canlı yayınlar kolaylaşıyor 7 Telegram Messenger Social Networking Ücretsiz 205,3 MB

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Mobil Uygulamalar Haberleri
  • Telegram 8.6 güncellemesi neler sunuyor?

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar