Pazartesi, Aralık 5, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunThe Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 Ertelendi

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 Ertelendi

Zelda yapımcısı Eiji Aonuma tarafından The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 oyununun 2023 yılına ertelendiği duyuruldu. Daha önce bu yılın sonlarında Nintendo Switch’te piyasaya sürüleceği ifade edilen 2017 tarihli Breath of the Wild’ın devam oyunu şimdi 2023 baharına kalmış durumda.

Yapımcı gecikmeyi duyuran videoda “Daha önce bu oyun için 2022 yılını hedeflediğimizi duyurmuştuk. Ancak, geliştirme süremizi biraz uzatmaya ve çıkışı 2023 baharı olarak değiştirmeye karar verdik. Bu yıl bir oyun çıkmasını dört gözle bekleyenleriniz için özür dileriz. Daha önce açıklandığı gibi bu devam oyunundaki macera, önceki oyunda olduğu gibi sadece yerde değil, aynı zamanda gökyüzünde de gerçekleşecek. Bununla birlikte, genişletilmiş dünya bunun ötesine geçiyor ve yeni karşılaşmalar ve yeni oyun öğeleri de dahil olmak üzere keyfini çıkarabileceğiniz daha da geniş bir özellik yelpazesi olacak. Bu oyunun deneyimini özel kılmak için tüm ekip bu oyun üzerinde özenle çalışmaya devam ediyor, bu yüzden lütfen bir süre daha bekleyin.” diyor.

Aonuma kesin bir çıkış tarihi henüz onaylamadı. Breath of the Wild 2 hakkında daha fazla detay ortaya çıktığında ise paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar