Cuma, Haziran 2, 2023
Ana SayfaOyunThe Sims 4 The Daring Lifestyle Bundle Fiyatsız Oldu

The Sims 4 The Daring Lifestyle Bundle Fiyatsız Oldu

Epic Games Store bu hafta fiyatsız oyun konusunda farklı bir yaklaşıma gidiyor. Mağaza, bir, iki yahut üç fiyatsız tam oyun yerine Electronic Arts’ın simülasyon oyunu The Sims 4 için üç DLC paketi içeren The Sims 4 The Daring Lifestyle Bundle’ı veriyor.

The Sims 4 Jungle Adventure Game Pack, The Sims 4 Luxury Party Stuff Pack ve The Sims 4 Fashion Street Kit’i içeren bu fiyatsız paketle macerayı ve maceraperest modayı arayacaksınız. Bu ortada The Sims 4’e halihazırda sahip değilseniz endişelenmeyin. Ana oyun Ekim 2022’de fiyatsız olarak oynanabilir hale geldi.

Üç DLC paketinin ayrıntıları ise Epic Games Store sayfasında şu formda paylaşılıyor:

Tapınak, orman, lanetli kalıntılar ve hazinelerle dolu eşsiz yabani ortamı keşfedin! Selvadorada’nın kültürünü ve geleneklerini deneyim ederek yöresel lezzetleri ve yeni dans hareketlerini keşfedin!

The Sims 4 Luxury Party Stuff ile Sim’leriniz hava atıyor! Birbirinden farklı ihtişamlı dekorlarla sosyetik bir parti yapın. Sim’lerinizin gardıroplarını, göz kamaştırıcı sabahlıklar ve şık resmi kıyafetlerle zenginleştirin. Yepisyeni yemek masasıyla Sim’lerine lezzetli yemekler sunabilir, her aktiflik için özel bir merkez kesimi hazırlayabilirsin!

Mumbai’nin modayı belirleyen dizaynlarından ilham alan The Sims 4 Fashion Street Kit koleksiyonuyla biçiminizi genişletin. Varlıklı renkler, ikonik silüetler ve yüksek kontrastlı desenler her öğeye güç ve hareket katıyor. Orijinal bir biçim için klasik detaylarla trend belirleyen modülleri entegre ederek özgünlüğünüzü ön plana çıkarın. 

The Sims 4 The Daring Lifestyle Bundle’ı 18 Mayıs tarihine kadar Epic Games Store’dan indirebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar