Perşembe, Temmuz 7, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunThe Witcher yeni oyununu duyurdu!

The Witcher yeni oyununu duyurdu!

Polonya merkezli oyun geliştiricisi yeni The Witcher oyun duyurusunu yaptı. Böylece The Witcher serisinin yeni halkası için geliştirme süreci başlamış oldu. Oyun dünyasının en popüler serisi şimdi yeni üyesini alacak.

CD Projekt Red, yeni bir The Witcher oyunu üzerinde çalışmaya başladığını duyurdu. Oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden duyuru yapan firma, paylaşma “Yeni Bir Hikaye Başlıyor” ifadelerini kullandı.

The Witcher yeni oyununu duyurdu!

WitcherGame adlı Twitter hesabı, paylaştığı gönderide kara gömülmüş bir The Witcher kolyesi görseli paylaştı. Resmi internet sitesinde yer alan metinde “The Witcher serisinin yeni bir üyesini geliştirmeye başladığımızı ve seri için yeni bir hikaye hazırladığımızı duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz” ifadeleri yer aldı.

Şirket “REDengine’den Unreal Engine 5’e geçtiğimiz bu süreçte; Epic Games ile uzun süreli bir iş birliğine başlıyoruz. Bu aynı zamanda Unreal Engine 5’in lisans haklarıyla beraber teknik geliştirme sürecini de içine alacak. Oyun motorunun potansiyel gelecek sürümlerini de bünyesinde barındıracak süreçte Epic Games ile yakından çalışacağız. Oyun motorunu açık dünya deneyimlere uygun hale getirmeyi hedefleyeceğiz.” ifadelerini kullandı. The Witcher oyunu çıkış tarihi konusunda net bir bilgi mevcut değil. Ancak hayranlar şimdiden oyunun beklentisi içine girdi.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar