Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaOtomobilTır kaza yaptı, üzerindeki sıfır TOGG modelleri pert oldu!

Tır kaza yaptı, üzerindeki sıfır TOGG modelleri pert oldu!

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde dün öğlenden sonra saatlerinde meydana gelen bir olay, lokal haber kaynakları ve araba meraklıları ortasında büyük bir ilgi ve kaygıya yol açtı. İstanbul’un trafiğin ağır olduğu bölgelerinden biri olan Bakırköy’de, TOGG marka arabaları taşıyan bir tır, kıyı yolunda seyir halindeyken bir köprüye çarptı. Kazada, taşınan üç adet TOGG T10X model araba ziyan gördü. Bunlardan birisi ise kullanılamaz hale geldi.

Tır kaza yaptı, üzerindeki sıfır TOGG modelleri pert oldu!

Kaza, saat 14.00 sularında meydana geldi ve olay yerine süratle gelen ambulans ve polis grupları, geldi. Kaza nedeniyle Bakırköy kıyı yolunda trafik yoğunluğu yaşandı ve yolun bir kısmı süreksiz olarak trafiğe kapatıldı.

Kazanın akabinde TOGG yetkilileri ve kurtarma ekipleri süratle olay yerine ulaştılar. Birinci incelemelere nazaran, en az bir arabanın ağır hasar aldığı görünüyor. Yetkililer, araçların tamir edilebilir olup olmadığını belirlemek için çalışmalara başladılar.

Kazanın nedeni hakkında ise şimdi resmi bir açıklama yapılmadı. Birinci bilgilere nazaran, tır sürücüsünün dikkatsizliği yahut hava koşulları kazaya neden olmuş olabilir. Soruşturma devam ederken, tır sürücüsü sözü alınmak üzere polis tarafından gözaltına alındı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar