Pazartesi, Haziran 5, 2023
Ana SayfaOtomobilTOGG’dan dolandırıcılık uyarısı

TOGG’dan dolandırıcılık uyarısı

Bildiğiniz üzere yerli ve ulusal elektrikli araba markamız TOGG, geçtiğimiz günlerde birinci modeli T10X’i ön siparişe sunmuştu. Birinci sahiplerine yavaş yavaş kavuşan TOGG T10X, ilerleyen vakitlerde Türkiye yollarında sık sık göreceğiz. Fakat TOGG o denli görünüyor ki bir yandan makûs maksatlı şahıslarla de çaba ediyor. Bugün bu hususla ilgili değerli bir açıklama yayınlandı.

TOGG’dan dolandırıcılık uyarısı

TOGG resmi Twitter hesabından yayınlanan açıklamada şu tabirlere yer verildi: “Togg hissesi satın alın, Togg paylarına yatırım yapın, Togg yatırım için platform açıyor, Togg kazanma bahtı yakalayın başlıklarıyla gerçeği yansıtmayan ve kamuoyunu yanıltıcı ilanlar çeşitli toplumsal medya kanallarında paylaşılmaktadır. Bu tıp paylaşımlar dolandırıcılık hedefli olup, kullanıcılarımızın resmi kanallarımız dışındaki paylaşımlara prestij etmemelerini ehemmiyetle rica ederiz. Togg markasına itimat duyan bireyleri dolandırma gayesi güden bu tip düzmece kampanyalarda markamızın kullanılması yasa dışıdır. Bu tip düzmece kampanya ilanlarını üreten, paylaşan ve/veya dağıtan, şahıslar, kurumlar ve toplumsal medya kanallarıyla ilgili de tüzel süreçleri başlatacağımızı bilginize sunarız.”

Marka tarafından da belirtildiği üzere TOGG üzerinden insanları dolandırmaya çalışan makus emelli şahıslar kelam konusu. TOGG da bunun önüne geçebilmek ismine epey ayrıntılı bir açıklamada bulundu. İlerleyen devirlerde bu üslup tuzaklara düşmemek ismine yapılan bu açıklamayı dikkatli halde okumanız büyük değer taşıyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar