Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaMobilTürk Telekom aboneleri yaşadı! 81 vilayette ücretsiz internet geliyor! Şartsız, şartsız!

Türk Telekom aboneleri yaşadı! 81 vilayette ücretsiz internet geliyor! Şartsız, şartsız!

İnsan odaklı yaklaşımı ve herkes için erişilebilir bağlantı vizyonuyla, uçtan uca tahliller sunan Türk Telekom, bu hizmetlerinin en verimli biçimde kullanılması için Türkiye’nin dört bir yanında WiFi hizmeti veriyor. Hizmet alanını her geçen gün genişleten Türk Telekom, 20 Haziran Dünya WiFi Günü hasebiyle 81 vilayette, binlerce lokasyonda kullanıcılara bugüne özel fiyatsız WiFi sağlıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Tecrübesi Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden şöyle konuştu: “Türk Telekom olarak, Türkiye’yi geleceğe bağlayacak altyapı ve teknolojiler için çalışıyoruz. Dünyanın en ağır havalimanlarından İstanbul Havalimanı da dahil olmak üzere havalimanlarında, kültür-sanatın kalbi AKM’de, stadyumlarda, kütüphanelerde, ören yerlerinde, müzelerde, restoranlarda, marinalarda, uçak içlerinde, otobüs-feribot üzere toplu taşıma alanlarında ve binlerce noktada kullanıcılarımıza WiFi internet tecrübesi yaşatıyoruz. Buralardaki ziyaretçilere keyifli anlar ve ayrıcalıklar sunmayı amaçlarken, WiFi hizmetlerimizle tüm konukların, bulundukları her yerde yüksek süratte internetten faydalanmalarını sağlıyoruz. Yenilikçi dijital servislerimiz ve yerli teknoloji teşebbüslerine yönelik adımlarımızla Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük ediyoruz. Teknolojiyi beşere yardım ve yarara dönüştüren yatırımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bu kapsamda 81 ili uçtan uca fiber internet ile donatıyor, kullanıcılarımızı WiFi hizmeti ile buluşturuyoruz.”

Türk Telekom, WiFi hizmetini zelzele bölgesinde sürdürüyor

Türk Telekom, sarsıntı bölgesinde çadır kentler ve konteyner kentlerin irtibat altyapısını kurarak bölgeye internete erişim takviyesini sürdürüyor. Bölgede irtibatın sürekliliğine yönelik çalışmalarına devam eden Türk Telekom, AFAD uyumu ile zelzeleden etkilenen vatandaşların barınma gereksinimini karşılayan çadır kentlerde taşınabilir ve WiFi hizmeti, konteyner kentlerde ise kurduğu altyapı üzerinden WiFi hizmeti sağlıyor.

Bu ortada, şayet Türk Telekom tarafından bir şikayetini varsa bu haberin altında yorum olarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Bizler de bu yorumları en kısa müddet içerisinde yetkili şahıslara iletmeye çalışacağız.

RELATED ARTICLES

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar