Pazar, Mart 26, 2023
Google search engine
Ana SayfaSosyal MedyaTwitter, DM'ler için yeni özelliğini sundu!

Twitter, DM’ler için yeni özelliğini sundu!

Telefonunuzdaki metin konuşmalarını sabitlemeye alışmış olabilirsiniz. Şimdi benzeri bir özellik de artık Twitter sohbetlerinize gelecek. Artık Twitter DM’lerde konuşmalarınızı sabitleyebileceksiniz.

Twitter’ın DM konuşma sabitleme özelliği artık Blue abonelik gerektirmeden Android, iOS ve web’deki herkes tarafından kullanılabilir. Mobilde bir konuşmayı sabitlemek için, konuşmayı sağa kaydırmanız ve gelen kutunuzun en üstüne taşımanız yeterli olacak. Bu şekilde altı adede kadar sohbeti sabitleyebilirsiniz.

Twitter, DM’ler için yeni özelliğini sundu!

Genişletme, Kasım 2021’de DM konuşma pinlerinin Blue kullanıcılarına gelmesinden sadece birkaç ay sonra geldi. Ancak bu bir şok değil. Twitter, özelliklere erken erişim sağlamak için Blue abonelerini kullanacağını söylemişti. Ardından özellikler daha geniş bir kapsamda tüm kullanıcılara sunuluyor.

Bu daha geniş sürüm, temel olarak Blue abonelerine özel özelliklerin genel bir kitleye ulaşmasının ne kadar sürebileceğine dair kabaca bir fikir verir. Zamanlama, özelliğe bağlı olarak değişebilecek olsa da, şirket özellikleri bir kaç ay Blue aboneleri ile denedikten sonra geniş bir sürümde sunuyor.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar