Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaTwitter, DM'ler için yeni özelliğini sundu!

Twitter, DM’ler için yeni özelliğini sundu!

Telefonunuzdaki metin konuşmalarını sabitlemeye alışmış olabilirsiniz. Şimdi benzeri bir özellik de artık Twitter sohbetlerinize gelecek. Artık Twitter DM’lerde konuşmalarınızı sabitleyebileceksiniz.

Twitter’ın DM konuşma sabitleme özelliği artık Blue abonelik gerektirmeden Android, iOS ve web’deki herkes tarafından kullanılabilir. Mobilde bir konuşmayı sabitlemek için, konuşmayı sağa kaydırmanız ve gelen kutunuzun en üstüne taşımanız yeterli olacak. Bu şekilde altı adede kadar sohbeti sabitleyebilirsiniz.

Twitter, DM’ler için yeni özelliğini sundu!

Genişletme, Kasım 2021’de DM konuşma pinlerinin Blue kullanıcılarına gelmesinden sadece birkaç ay sonra geldi. Ancak bu bir şok değil. Twitter, özelliklere erken erişim sağlamak için Blue abonelerini kullanacağını söylemişti. Ardından özellikler daha geniş bir kapsamda tüm kullanıcılara sunuluyor.

Bu daha geniş sürüm, temel olarak Blue abonelerine özel özelliklerin genel bir kitleye ulaşmasının ne kadar sürebileceğine dair kabaca bir fikir verir. Zamanlama, özelliğe bağlı olarak değişebilecek olsa da, şirket özellikleri bir kaç ay Blue aboneleri ile denedikten sonra geniş bir sürümde sunuyor.

Kaynak:  Teknolojioku

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar