Pazar, Aralık 3, 2023
Ana SayfaMobilÜstün şarj teknolojisi ve ulaşılabilir fiyatıyla Infinix NOTE 30 Türkiye'ye geliyor

Üstün şarj teknolojisi ve ulaşılabilir fiyatıyla Infinix NOTE 30 Türkiye’ye geliyor

Global taşınabilir teknoloji markası Infinix, JBL kalitesi ile kaliteli ses tecrübesi sunan, batarya ve şarj özellikleriyle bulunduğu segmentteki standartları üst taşıyan yeni akıllı telefon modeli Infinix NOTE 30’un, 6 Haziran’da İstanbul’da gerçekleştireceği bölgesel lansman ile Türkiye pazarında satışa çıkacağını duyurdu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Üstün Şarj Teknolojisi Ve Ulaşılabilir Fiyatıyla Infinix Note 30 Türkiye'Ye Geliyor 1

Yenilenen dizaynıyla birlikte göz kamaştırıcı Yıldızlararası Mavi rengine sahip NOTE 30, şık dizaynını ve gelişmiş özelliklerini Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Geniş ekranında yüksek yenileme ve tazeleme suratı sunan aygıt, ekran performansı ile profesyonel seviyeli oyuncuların bile gereksinim duyacağı performans ve kaliteyi sağlıyor. Cihazın birebir vakitte sahip olduğu gelişmiş şarj özellikleri sayesinde uzun saatler oyun oynandığında bile ısınma yaşanmıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Üstün Şarj Teknolojisi Ve Ulaşılabilir Fiyatıyla Infinix Note 30 Türkiye'Ye Geliyor 3

Alışılmış şarj teknolojilerinin dışına çıkan Infinix Ar-Ge takımı, NOTE serisi için tüm batarya ve şarj teknolojilerini tekrar tasarladı. Yeni kurgulanan ‘All round fast charge’ teknolojisi sayesinde aygıt, pek çok farklı şarj ve batarya teknolojisini bir ortaya getirerek hem günlük kullanımda hem de oyun oynarken kullanıcı tecrübesini üst seviyeye çıkaran özellikler sunuyor. Aygıtın 5000 mAh büyüklüğündeki batarya etrafında şekillenen teknolojilerden birisi de karşıt şarj özelliği sayesinde öteki telefon yahut aygıtları şarj edebilme yetisi. 30 dakikada %75 şarja ulaşan telefon, yalnızca 5 dakikalık şarj ile 5.5 saat konuşma mühleti sunuyor.

JBL kalitesi ile yüksek çözünürlüklü çift hoparlöre de sahip olan aygıt, kullanıcıların daha fazlasını elde etmesini sağlamak için özel olarak tasarlanmış güçlü dahili bileşenlerle donatıldı. Gününü güç verimliliği ve yüksek performans için 6nm teknolojisi ile üretilen MediaTek Helio G99 işlemcisinden alan Infinix NOTE 30, Yıldızlararası Mavi ve Gün Batımı Altını renk seçenekleri ile çok yakında Türkiye’de satışa çıkacak.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar