Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaOyunValorant’a Gelecek Türk Casustan Birinci İmajlar Paylaşıldı

Valorant’a Gelecek Türk Casustan Birinci İmajlar Paylaşıldı

Yaklaşık 2 yıl önce piyasaya sürülen ve kendi evreninde çeşitli güçlere sahip ajanlar ile oynanan çok oyunculu FPS oyunu Valorant, bir süredir yeni ajanı ile gündemde. Oyunda Uzak Doğu’dan Güney Amerika’ya kadar birçok bölgeden farklı farklı güçlere sahip 19 ajan bulunurken, son zamanlarda gerek sızıntılar gerekse Riot Games tarafından yapılan paylaşımlar Valorant’a Türkiye’den bir ajanın dahil olacağını gösteriyordu.

Bugün yapımcı Riot Games tarafından doğrulanan bu ajanın nihayet hem ismi, hem de görüntüsü resmen paylaşıldı. Kendi internet sitesinden yaptığı bir ön duyuruda yeni Türk ajanın ismini ve görüntüsünü paylaşan şirket, ajanın yeteneklerini ve oynanış videosunu 24 Nisan‘da kullanıcılarla buluşturacağını açıkladı.

Valorant’a Türk ajan: Fade

Şinasi Kaya: Valorant’a Gelecek Türk Casustan Birinci İmajlar Paylaşıldı 1

Valorant’ın resmi internet sitesinde yapılan paylaşıma göre 24 Nisan’daki Masters Reykjavik Büyük Finali’nde resmen tanıtılacak olan Türk ajanın ismi Fade olacak. “Fade, karanlıkta karşılaşmak isteyeceğiniz son kişi. İzin nereye vardığını öğrenmek isteyeceksiniz.” cümlesi ile yeni ajanı duyuran oyun, ilk görüntüyü de paylaştı. Yeni Türk ajanı kadın olurken, oyunun 20. ajanı olacak.

Daha öncesinde kınalı elleri ile türk kahvesi, lokum ve nazar boncuğu beraberindeki fotoğrafının gündem olduğu ajan, birçok oyuncu tarafından uzun zamandır merak ediliyordu.

Türk ajan Fade böyle gözüküyor

Şinasi Kaya: Valorant’a Gelecek Türk Casustan Birinci İmajlar Paylaşıldı 3

Peki sizler Valorant’a eklenecek olan Fade ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Ajan sizin beklentinizi karşıladı mı? Yorumlarda belirtebilirsiniz…

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar