Cuma, Mart 24, 2023
Google search engine
Ana SayfaOyunXbox Showcase Etkinliğinde Tanıtılan Tüm Oyunlar

Xbox Showcase Etkinliğinde Tanıtılan Tüm Oyunlar

Konsol devi Xbox, bugün gerçekleştirdiği Showcase etkinliğinde birçok heyecan verici yeni bilgi paylaştı. Gerek yeni oyun duyuruları gerek duyurulan oyunların fragmanları veya oynanış videoları gerek oyunlara gelecek olan yeni eklenti paketleri gerekse oyun şirketleriyle yapılan yeni ortaklıklar.

Bethesda ile birlikte gerçekleştirilen Xbox Showcase etkinliğinde gerçekten oyuncuları mutlu edecek yeni duyurular yapıldı. Gelin hangi oyunlar tanıtıldı, neler duyuruldu beraber hepsine detaylıca göz atalım.

Xbox Showcase etkinliğinde tanıtılan tüm oyunlar:

Redfall oynanış videosu yayınlandı

Prey ve Dishonored’ı geliştiren tecrübeli ve ödüllü Arkane Austin stüdyosunun geliştirdiği Redfall, bir açık dünya co-op (eşli) oyundur. 2023 yılında piyasaya sürülecek olan hikâye odaklı bu aksiyon FPS oyununda Refall kasabasına saldıran kana susamış tehditleri ekibinizle birlikte def etmeye çalışıyorsunuz.

Hollow Knight: Silksong, çıkışıyla birlikte Xbox Game Pass’e geliyor

Tatlı gibi gözüken ancak tatlılığın tam aksine dövüşüp, savaşıp, avlanıp hayatta kalmaya çalıştığınız zorlu bir platform oyunu olan Hollow Knight: Silksong, çıkış gününde Xbox Game Pass’e geliyor.

Xbox’a özel: High on Life

Sevilen animasyon dizisi Rick and Morty’nin yapımcılarının geliştirdiği High on Life, sizin bir çeşit ödül avcısı olduğunuz bir bilim-kurgu oyunu. Oyun Xbox konsollara özel olarak çıkacak ve çıktığı gün Game Pass’te yer alacak.

Detaylar geliyor…

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar