Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaMobilXiaomi 12'nin global lansmanı 15 Mart'ta yapılacak

Xiaomi 12’nin global lansmanı 15 Mart’ta yapılacak

Ulaş Utku Bozdoğan: Xiaomi 12'Nin Global Lansmanı 15 Mart'Ta Yapılacak 1

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, 15 Mart Salı günü Xiaomi 12 serisi amiral gemisi akıllı telefonlarının küresel bir sunumunu gerçekleştirecek.

MIUI 13 alacak 13 Xiaomi akıllı telefon daha belli oldu

3 gün önce eklendi

Xiaomi 12 serisinin Avrupa fiyatları da ortaya çıktı

Şirket, etkinliği çevrimiçi olarak düzenlemeyi planlıyor. Xiaomi 12 serisinin hangi modellerinin Avrupa ve diğer bölgelerde satışa sunulacağı ise henüz belli değil. Ancak büyük ihtimalle şirket, Xiaomi 12, 12 Pro ve 12X‘in global versiyonlarını duyuracak. Pazarlama kampanyası kameralara odaklanacak ve etkinliğin sloganı “Her sahnede ustalaşın” olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Xiaomi 12'Nin Global Lansmanı 15 Mart'Ta Yapılacak 3

Hızlı bir hatırlatma olarak, üç telefonun da 50 MP ana kamera ile geldiğini, ancak Pro modelinin, diğer ikisinden daha büyük bir sensöre sahip olduğunu da belirtelim. Söylentilere göre, Xiaomi 12X’in Avrupa’daki maliyeti 600-700 avro, Xiaomi 12’nin 800-900 avro ve Xiaomi 12 Pro’nun ise 1000-1200 avro olacak.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Xiaomi 12’nin küresel lansmanı 15 Mart’ta yapılacak

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar