Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaMobilXiaomi 14 ön siparişe çıkıyor!

Xiaomi 14 ön siparişe çıkıyor!

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi akıllı telefonları Xiaomi 14 ve 14 Pro, 27 Ekim’de Çin pazarında tanıtılacak. Bu aygıtlar, Xiaomi’nin eser serisinde kıymetli bir yer tutarak en üst seviye özellikler sunmayı hedefliyor.

Xiaomi 14 Pro’nun tanıtımı için resmi kampanyalar başladı. Xiaomi, yaklaşan Xiaomi 14 ve 14 Pro akıllı telefonları için çevrimdışı satış kanallarını da etkin biçimde tanıtıyor. Ayrıyeten, müşterilere ön sipariş için öncelik hakkı tanıyan kör pre-order süreci de başlatıldı.

Öncelik hakkı elde etmek isteyen müşteriler bir depozito ödeyerek çeşitli avantajlardan yararlanabilir. Bu avantajlar ortasında; tercih edilen yapılandırma ve renkler için öncelikli ön sipariş erişimi, satın alım sırasında özel armağanlar, aygıt yükseltmeleri için takas teşvikleri ve eserin satışının birinci gününde eseri şahsî olarak deneyimleme fırsatı yer alıyor. Xiaomi, resmi duyurudan sonra son fiyat yahut yapılandırma beklentilere uymazsa depozito üzerinden şartsız iade siyaseti sunuyor.

Xiaomi 14 ön siparişe çıkıyor!

Xiaomi 14 serisi hakkındaki heyecan, yeni işletim sistemi Xiaomi HyperOS’un duyurulmasıyla daha da arttı. HyperOS, Xiaomi’nin şu anki Android tabanlı işletim sistemi olan MIUI’nin yerini alacak. Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun ve global VP’si Alvin bu geçişi doğruladılar. Alvin, HyperOS’un 2024 yılı boyunca global olarak kullanıma sunulacağını ve MIUI’yi kademeli olarak değiştireceğini belirtti.

HyperOS, kullanıcılara aygıtlarını yönetmeleri için birleşik bir ekosistem sunmak gayesiyle Xiaomi’nin cep telefonlarından akıllı konut aygıtlarına ve arabalara kadar olan çeşitli eser yelpazesini entegre etmek üzere tasarlandı. HyperOS hakkındaki özel detaylar şimdi açıklanmadı, lakin Xiaomi’nin bu ayın sonunda Xiaomi 14 serisini tanıttığında bu mevzuda daha fazla bilgi vereceği bekleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar