Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaMobilXiaomi Civi 3’ün neredeyse tüm özellikleri netleşti

Xiaomi Civi 3’ün neredeyse tüm özellikleri netleşti

Xiaomi, yeni bir akıllı telefon olan Xiaomi Civi 3‘ü kaydettirdi ve yakın vakitte piyasaya sürmeyi planlıyor. MIIT kayıt bilgilerine nazaran, son güncelleme, 12+512GB depolama alanına sahip yeni bir aygıt sürümünü ortaya çıkardı ve kullanıcılara daha fazla depolama alanı ve emniyetli performans sunuyor. Xiaomi Civi 3 öncelikle hafif, şık tasarımı ve etkileyici öz çekim yetenekleri ile bayan pazarı için tasarlandı. Önde çift 32 megapiksel kameraya ve yüzleme LED flaşa sahip olması, her ışık şartında güzel öz çekimler yapabilmesine imkan tanıyor. Xiaomi Civi 3‘ün “pil şeklindeki” punch-hole tasarımı öncüsü üzere değerli bir özellik olarak devam ediyor.

Xiaomi Civi 3‘ün büyük bir yükseltmesi performansında olacak. Aygıt, öncülerinden daha güçlü olan Dimensity 8200 işlemcisine sahip olacak. Ağır oyunlar dahil tüm kullanım senaryoları için kâfi performansa sahip olan Dimensity 8200 işlemcisi, Snapdragon 778G Plus ve Snapdragon 7 Gen 1 işlemcilerinden daha güçlü olacak.

Xiaomi Civi 3’ün neredeyse tüm özellikleri netleşti

Xiaomi Civi 3’ün “gizli silahı”, 5G ağlar ortası sirkülasyonu desteklemesi olacak. Bu özellik, 5G ağı kapsamayan bir alandayken, kullanıcıların öbür bir operatörün 5G ağına erişebilmesini ve kullanabilmesini sağlayacak. Bu özellik sinyal kör noktalarının sayısını değerli ölçüde azaltacak ve SIM kartlarının hangi operatöre ilişkin olduğuna bakılmaksızın kullanıcıların 5G ağına yasal olarak erişmelerini sağlayacak.

Xiaomi Civi 3‘ün son dahili MIUI sürümü 14.0.3.0.TMICNXM, aygıtın bu ayın sonunda mesken pazarında satışa sunulacağına işaret ediyor. Söylentilere nazaran, Xiaomi Civi 3, 30 Mayıs’ta piyasaya sürülecek. Bu aygıtın evvelki sürümleri epey popülerdi ve Xiaomi Civi 3’ün de piyasada büyük bir tesir yaratması bekleniyor. Xiaomi, kullanıcıların taleplerine cevap veren ve onların gereksinimlerine uygun tasarlanmış aygıtlar sunma konusunda ünlüdür ve Xiaomi Civi 3 de bu trendi devam ettirecek üzere görünüyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar