Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaMobilXiaomi, pek çok değerli özelliğe sahip yeni 3D yazıcısını satışa sunuyor

Xiaomi, pek çok değerli özelliğe sahip yeni 3D yazıcısını satışa sunuyor

Xiaomi, Mijia 3D yazıcı modelini resmi olarak tanıttı. Bu masaüstü 3D yazıcı, yerleşik sertleştirme özelliği ve yapay zeka dayanaklı dilimleme teknolojisi ile öne çıkıyor. Eserin fiyatı, tanıtım sürecinde 1.899 Yuan olarak belirlenmiş. Bu da yaklaşık olarak 300 Amerikan Doları’na denk geliyor. Eser, Çin anakarasında JD.com üzerinden satışa sunulmuş durumda.

Mijia 3D yazıcının en dikkat cazip özelliği, 3D yazdırma ve sertleştirme süreçlerini tek bir aygıtta birleştirmesi. Bu sayede kullanıcılar, modeli yazdırdıktan sonra farklı bir sertleştirme ekipmanına muhtaçlık duymadan sertleştirme sürecini bu aygıtta gerçekleştirebiliyor. Yazıcının öne çıkan başka bir özelliği ise özel olarak tasarlanmış sertleştirme sistemi. Bu sistem, özel etraf dostu gereçlerle birlikte çalışarak yazdırılan modeli katman katman güçlendiriyor. Böylelikle model daha sağlam ve güçlü hale geliyor.

Mijia 3D’nin tasarımı da kullanıcı dostu. Profesyonel sınıf akıllı malzeme idare sistemi, bağımsız bir gereç kartuşu bölmesine sahip. Bu sistem, manuel sıvı doldurma ve geri dönüşüm muhtaçlığını ortadan kaldırıyor. Ayrıyeten, yazıcının yapay zeka dayanaklı dilimleme sistemi, kullanıcının karmaşık dilimleme bilgisi edinmesine gerek kalmadan yazdırma parametrelerini otomatik olarak ayarlıyor.

Xiaomi, pek çok kıymetli özelliğe sahip yeni 3D yazıcısını satışa sunuyor

Yüksek kaliteli baskılar elde etmek için yazıcı, hayli stabil ve yüksek hassasiyetli bir Z-ekseni tek sınırlı kılavuz rayına sahip. Birebir vakitte özelleştirilmiş yüksek güçlü bir motor ile donatılmıştır. Yani kullanıcılar, bu aygıtla daima olarak yüksek kaliteli baskılar alabilirler. Buna ek olarak, yazıcının yerleşik temizleme özelliği bulunmakta ve güvenlik ile etraf kalite kontrollerini muvaffakiyetle geçmiş durumda.

Sonuç olarak Xiaomi’nin bu yeni 3D yazıcısı, kullanıcı dostu özellikleri ve avantajlı fiyatıyla dikkat çekiyor. Tek bir aygıtta sunduğu yazdırma, sertleştirme ve temizleme özellikleriyle dalda fark yaratacak üzere görünüyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar